» » Як приручити ведмедя 2011
Як приручити ведмедя 2011
Рік:
2011 рік
Країна:
Данія
Час:
75 хв.
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Есбен Тофт Якобсен
В ролях:
Маркус Рюгорд , Алберті Бличфелдт , Флеммінг Квіст Мюллер , Еліт Нулле Никйар , Леннарт Якель
Формат:
mp4, 3gp

Як приручити ведмедя 2011 дивитися онлайн

Опис фільму Як приручити ведмедя 2011 українською мовою

Йонатан – звичайний 11-річний хлопчик, він із задоволенням грає в войнушки і обожнює проводити канікули у дідуся. На цей раз за героєм мультфільму ув'язалася його молодша сестричка Софі. Дід дуже радий внучат, нехай побігають на свіжому повітрі, але добрий дідок суворо забороняє хлопцям виходити за хвіртку. В кроні дерева у Йонатана побудована хатинка, дівчинка дуже хотіла подивитися, що всередині, але брат не дозволив, це його територія. Після дощу, коли дівчинка гуляла з спійманим жабеням і її улюбленим плюшевим ведмедиком

Фрітьофом, вона випадково пошкодила підстава хатинки, і будова розвалилося. Йонатан хотів задати сестрі трепку, але та втекла за хвіртку.
Пройшло зовсім небагато часу, і дівчинка пропала, як не кликав її брат, вона не відгукнулася. Виявилося, що її викрав велетенський ведмідь, один кіготь якого був завбільшки з Йонатана. Софі швидко здружилася з чудовиськом, і заявила братові, що не хоче повертатися додому. Хлопчикові страшно в дрімучому лісі, але він не може сказати батькам, що не встежив за непосидою. Мисливець, зустрінутий Йонатаном, викрадає у ведмедя його видобуток. Тепер хлопчику необхідно привести мисливцеві ведмедя в обмін на Софі. Задачка не з легких! Чудовисько адже не поведеш насильно, доведеться проявити кмітливість.

Мультік Як приручити ведмедя 2011 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*