Прегарний 2017
Рік:
2017 рік
Країна:
Канада
Режисер:
Росс Венокур
В ролях:
Сіа, Ді Бредлі Бейкер, Демі Ловато, Ешлі Тісдейл, Джон Кліз, Ніа Вардалос, Джим Каммінгс, Уілмер Вальдеррама, Авріл Лавін, Глорія Тенг
Формат:
mp4, 3gp

Прегарний 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Прегарний 2017 українською мовою

Філіп - є єдиним спадкоємцем короля на трон чарівного царства в мультфільмі прегарний. З цієї причини він виріс досить розпещеним і не звик піклуватися про себе, живучи одними забавами. Виявляється, ще в ранньому дитинстві, спадкоємець випробував на собі гнів злої чаклунки, яку прокляла його і прирекла на вічне самотність. І нехай нині принц вельми привабливий хлопчина, після однієї ночі з ним дівчини не бажали більше зустрічатися з ним. Природно подібна поведінка сильно бентежило короля, адже він бажає залишатися без онуків, від чого і зважився придумати досить-таки хитромудрий план.

Задумка полягає в тому, щоб батько нічого, не повідомивши синові, заручив його заочно з трьома чарівними принцесами. Тепер герою по досягненню 21 років повинен вибрати одну з названих і зв'язати себе узами шлюбу з нею. У зворотному випадку він втратить все, включаючи спадщину. Подібні новини стають для юнака справжнім шоком. Але персонаж розуміючи, що є проклятим, і просто не зможе зробити вибір, намагається знайти спосіб позбутися від чаклунських чар, адже категорично не хоче позбавлятися батьківських грошей, і припиняти свої нескінченні гуляння.

Фільми 2018 які вже вийшли

Дивитися онлайн трейлер фільму Прегарний 2017 українською

  • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*