Смолфут 2018
Рік:
2018 рік
Країна:
Режисер:
Кері Кіркпатрік, Джейсон Рейсіг
В ролях:
Коммон, Денні ДеВіто, Ченнінг Татум, Джеймс Корден, Джиммі Татри, Джина Родрігез, Зендея, Яру Шахід, Елі Генрі, Леброн Джеймс
Формат:
mp4, 3gp

Смолфут 2018 дивитися онлайн

Опис фільму Смолфут 2018 українською мовою

Існує легенда що на Землі живуть створіння, яких називають Йетті, вони живуть самі по собі і практично ніхто їх не бачив. Так як будь-яке взаємодія з основним світом повністю відсутня, то представники Йетті не турбуються про недоброзичливців або про той факт, що їм може загрожувати якась небезпека. Всі Йетті шанують багатовікові традиції своїх предків і пов'язані один з одним тісними родовими зв'язками.

Хоча всі герої мультфільму живуть в постійному холоді, але цей факт не доставляє незручності нашим героям, адже вони дуже вдало організували поставку продуктів харчування, яких цілком вистачає для життя всіх представників їх спільноти. Таке сите і безтурботне життя привело до загальної ліні у всіх Йетті, вони не поспішаючи виконують домашні справи, а більшість часу просто сплять і їдять. Дорослі особини цілими днями розповідають малюкам про незвичайних істот - людей, які ведуть дуже дивний спосіб життя. Один з малюків так зацікавився людьми, що твердо вирішив, як тільки подорослішає, то обов'язково здійснить свою мрію і піде на пошуки дивних істот.

Фільми 2018 які вже вийшли

Дивитися онлайн трейлер фільму Смолфут 2018 українською

  • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*