Фільми про акул онлайн


Мілина 2016
ua
Мілина 2016
Драми, Трилери, Про акул
7 лютого 2017
HDRip

Озеро акул 2015
ua
Озеро акул 2015
Трилери, Про акул
10 січня 2017

Акули на свободі 2015
Акули на свободі 2015
Бойовики, Жахи, Фантастика, Про акул
10 жовтня 2016

Страх глибини 2016
Страх глибини 2016
Трилери, Про акул
4 серпня 2016

Акули Малібу 2009
Акули Малібу 2009
Трилери, Жахи, Фантастика, Про акул
9 липня 2016

Фільми про акул дивитися онлайн безкоштовно

Фільми про акул дивитися онлайн безкоштовно
Акули це досить габаритні риби, які здобули популярність через свою кровожерливість. Деякі види акул можуть дуже швидко вбити людину, а вже інших рибок вони пожирають, взагалі не напружуючись. Кровожерливість акул можна порівняти лише з одним видом риб - піраньями. І у тих і у інших вкрай гострі зуби, але акула має цілих три ряди зубів, загальна кількість яких може перевищувати сотню. Ці зуби здатні роздовбувати кістки будь-якого розміру. Але варто зауважити, що акули здатні вбивати людей водяться лише в певних зонах і належать до певних видів, все ж інші акули для людини не є небезпечними.

Більш того, плавання навіть у тих областях, де є небезпечні акули, не є чимось екстремальним, за умови, що людина не буде запливати надто далеко від берега. Простому обивателю акули відомі лише як кровожерливі вбивці, але, наприклад, в медичних колах вони відомі з зовсім іншого боку. Справа в тому, що з жиру акули створюється безліч ліків, аналогами яких є лише ліки створені на хімічній основі. Однак на відміну від останніх, препарати на основі акулячого жиру не мають побічної негативного впливу на організм і не викликають алергічної реакції.

Фільми про акул є різні, деякі намагаються зруйнувати стереотип про те, що всі вони сприймають людей, як їжу, проте такі фільми не мають великої популярності. Як правило, люди, які скачують фільм про акул, бажають побачити протистояння людини і цих риб, тому більшість фільмів акулячої тематики присвячено саме акулам-убивцям.