Фільми про Чечню, Афганістан та АТО онлайн


Шахматист 2017
Шахматист 2017
Драми, Про кохання та романтику, Про Чечню, Афганістан та АТО
13 листопада 2017
HDRip

Крізь туман 2017
Крізь туман 2017
Військові, Драми, Про Чечню, Афганістан та АТО
27 жовтня 2017
HDRip

Кіборги 2017
анонс
Кіборги 2017
Бойовики, Військові, Драми, Бойовики 2017, Про Чечню, Афганістан та АТО
23 жовтня 2017

Сталінград 1993
Сталінград 1993
Військові, Драми, Про Чечню, Афганістан та АТО
4 серпня 2017

Стіна 2017
Стіна 2017
Військові, Драми, Трилери, Про Чечню, Афганістан та АТО
2 серпня 2017
HDRip

Олександр Маленький 1982
Олександр Маленький 1982
Військові, Драми, Про Чечню, Афганістан та АТО
23 липня 2017
DVDRip

Репортерша 2016
Репортерша 2016
Біографії, Військові, Драми, Комедії, Про Чечню, Афганістан та АТО
6 липня 2017
HDRip

Морпіхи 2 2014
Морпіхи 2 2014
Бойовики, Військові, Драми, Про Чечню, Афганістан та АТО
4 липня 2017
HDRip

Біллі Лінн: Довга перерва посеред бою 2017
Біллі Лінн: Довга перерва посеред бою
Військові, Драми, Китай, Про Чечню, Афганістан та АТО
4 липня 2017
CAMRip

Врятований 2013
Врятований 2013
Бойовики, Військові, Драми, Про Чечню, Афганістан та АТО
4 липня 2017
HDRip

У далекому сорок п'ятому Зустрічі на Ельбі 2015
У далекому сорок п'ятому Зустрічі на
Військові, Драми, Про Чечню, Афганістан та АТО
16 травня 2017
HDRip

Шість (2017) 1 сезон
1 сезон 8 серія
Шість (2017) 1 сезон
Зарубіжні серіали, Бойовики, Військові, Драми, Історичні, Бойовики 2017, Про Чечню, Афганістан та АТО
6 березня 2017

Гвардія 1 сезон
1 сезон
Гвардія 1 сезон
Українські серіали, Військові, Драми, Про Чечню, Афганістан та АТО
24 вересня 2016

Не зарікайся 1 сезон
1 сезон
Не зарікайся 1 сезон
Українські серіали, Мелодрами, Про Чечню, Афганістан та АТО
12 вересня 2016

Офіцерські дружини 1 сезон
1 сезон
Офіцерські дружини 1 сезон
Українські серіали, Драми, Сімейні, Про Чечню, Афганістан та АТО
22 червня 2016

Фільми про Чечню, Афганістан та АТО дивитися онлайн безкоштовно

Фільми про Чечню, Афганістан та АТО дивитися онлайн безкоштовно
Фільми про Чечню: У дев'яностих роках Росія брала участь у військовому конфлікті з Чечнею. Це призвело до серйозних людських втрат і численних терористичних акцій. В результаті військових дій постраждало також безліч мирних жителів. Творці фільмів про Чечню не ставлять собі за мету з'ясовувати політичні причини, і не орієнтуються на кримінальні аспекти жорстокої різанини. У кіно в основному показані прості людські історії (солдатське життя, зруйновані долі окремих людей, людські страждання, помста, нескінченний кошмар війни). У чому цінність таких фільмів? У тому, щоб нові покоління знали і пам'ятали про героїчні вчинки наших солдатів. Вони торкаються питань життя і смерті, а в житті немає місця підлості і жорстокості. Існує два різновиди фільмів про Чечню: документальні та художні. Документальні фільми про Чечню, як правило, описують реальні події, або вони зняті на підставі реальних фактів. У сюжеті присутня точність викладу, його не прикрашає режисерський вигадка. У цих фільмах історики, політики, економісти та інші фахівці говорять про фінансові втрати нашої країни в чеченській війні, намагаються знайти пояснення невдач тієї чи іншої бойової операції, намагаються розібратися в правильності поставлених завдань, і в тому, як вони виконувалися. З документальних стрічок можна дізнатися статистику, хронологію військових подій. У них використовують маловідомі факти, показана робота журналістів в екстремальних умовах, зустріч з людьми, які були прямими або непрямими учасниками військових дій. Всі припущення оповідача підтверджуються справжніми документами. У цьому документальному кіно про чеченську війну немає художньої казковості, війна показана такою, яка вона була насправді.

Любителям жанру військові фільми варто подивитися художні фільми про Чечню. Волелюбний і гордий народ Кавказу ніколи не дозволить окупантам господарювати на своїй території, і конфлікт між Росією і Чечнею перейшов у фазу нікому не потрібною війни, яка, на жаль, триває і по сьогоднішній день. У художніх фільмах про Чечню обов'язково є головні герої, глядачеві пропонують сімейні історії, фоном яких служать масштабні трагічні події, пригоди героя - одинаки, споглядання його вчинків, почуттів того, що рухає людиною в певній ситуації. Війна вносить свої корективи в звичайне життя, але навіть під час бомбардувань і артобстрілів життя не припиняється. Кращі режисери і талановиті актори своїми роботами намагаються без зайвої пафосності і нервозності розповісти про жахи війни, донести правду про те, що реально відбувалося в Чечні. Чим далі від нас події цієї маловідомої війни, тим більше ми хочемо розібратися в тому, яке її місце в історії. Тому нам сьогодні, як ніколи, потрібно знати істину, яку зможуть відкрити ті, хто сам побував у цьому пеклі. Особливо це важливо для молодого глядача, принципово не читає книги і знає про війну лише з сучасних фільмів.

Фільми про Афганістан Історію не викреслити з життя, вона впливає на долі людей і країн. Незважаючи на це революції, конфлікти і воїни надихають багатьох творчих людей і вони творять. Розділ фільмів про Афганістан і війну в Афганістані дозволяють пам'ятати і знати, що відбувалося в цій країні, в цей проміжок часу. Глядачі переймаються, можливо, такі історії і створюються, щоб все про них пам'ятали і не допустили повторення. Кожен зможе знайти для себе відповідний жанр, будь-то бойовик або драма, а часом такі кінокартини представлені в змішаних жанрах, що збільшує їх шанси бути побаченими і визнаними.

Головні герої розділу фільми про Афганістан, як правило, чоловіки з бездоганною виправкою, в суворій формі та з погонами, але не обходиться і без жіночої половини, яка завжди рятувала з поле бою. Такі деталі створюють фільмів особливий шарм і дозволяють бути коханими для більшості глядачів. І хоч війна закінчена, вона залишилася в історії, живі ті очевидці подій, які готові поділитися своєю історії і застерегти інших, тільки б такого більше не сталося. Чи не обходить стороною цю тематику і популярна на сьогоднішній день тема екранізації. Режисери охоче втілюють життя героїв на великих екранах.

У розділі представлені роботи різних режисерів, які все ж більше відчули цю тему, але і зарубіжних. Такий великий вибір вражає, що ви неодмінно захочете повернутися до нас на сайт, щоб дивитися онлайн безкоштовно кіно цієї тематики. Кожен раз, як тільки з'являються подібні новинки, розділ: «фільми про Афганістан і війну в Афганістані» заповнюється ними або вже старої, але дуже популярною серед класикою. Такі роботи дозволяють дізнатися про звичайні будні простих солдатів, від яких часом залежить так багато, а також помилки командування, які обійшлися занадто дорого, забравши часом тисячі життів. Найнебезпечніші і жорстокі бої перестають існувати тільки на сторінках підручників або в статистичної зведенні, тепер вони на великих екранах будуть жити вічно і віщають про живої історії, людські долі. Жодне покоління ознайомитися з цією трагічною етапом історії. Те, що ви бачимо на екранах може бути з розповідей солдатів, що пройшли той воєнне пекло. Інколи це важливіше представлених даних з новин або книг. Це справжнє і правдиве. З нашим розділом ви зможете доторкнутися до історії, дізнавшись реальні історії з життів, про які не напишуть в книгах або журналах.

Фільми про АТО і війну в Україні тільки недавно почали виходити на екрани, але вони відрізняються кардинально між собою в залежності від країни яка їх знімала. Воїни АТО показані зі сторони України як захисники і герої своєї країни, а зі сторони Росії як хунта, фашисти та загарбники. Але якщо переглянути по одному фільму про ці війни, одним спільним є в них Росія. І важко не задуматися хто ж насправді загарбник і негативний герой цих історій.