» » Ілюзія полювання 1 сезон
Ілюзія полювання 1 сезон
1 сезон
Рік:
2010 рік
Країна:
Білорусь
Час:
49 хв. (196 хв.)
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Ігор Четвериков
В ролях:
Карина Андоленко , Павло Харланчук , Борис Полунін , Ігор Сігов , Сергій Угрюмов , Сергій Журавель , В'ячеслав Солоділов , Олена Козирєва , Олександр Ткаченок , Коля Спиридонов
Формат:
mp4, 3gp

Ілюзія полювання 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Ілюзія полювання 1 сезон українською мовою

Професор Дмитро Подільський попросив дочку Ольгу терміново приїхати до нього в Білорусь. Доктор фізико-математичних наук фанат полювання, він навіть купив у білоруській глибинці будинок, щоб можна було їздити у відпустку і не замислюватися про те, де жити. По дорозі дівчину пограбували, вкрали речі і документи. Жалісливі міліціонери на станції попросили місцевого дільничного Андрія Качура підкинути гостю до місця. Ольга з подивом виявила, що батько пропав.

Хтось дуже не хоче, щоб героїня знайшла тата, її намагаються залякати. Давній знайомий вченого, Харченко допомагає в пошуках, його співробітники опитали місцевих, обдзвонили морги та лікарні. Його прохання до справи підключаються працівники МНС, вони прочісують ліс квадрат за квадратом. Качура з обов'язку служби намагається допомогти Оле, а, може, служба ні при чому?

Незабаром з Москви приїжджає кохана професора Катерина Балашова. На початку 90-х Подільський взяв дружину на конференцію в Ганновер, з якою вона поїхала на Майорку з іншим чоловіком. З тих пір батько і дочка жили удвох. В лісі знаходять труп професора, але Оля стверджує – це помилка, свідок бачив Дмитра живим.

Дивитися онлайн серіал Ілюзія полювання 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*