» » Ходіння по муках 1 сезон
Ходіння по муках 1 сезон
1 сезон 12 серія
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
54 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Костянтин Худяков
В ролях:
Юлія Снигирь , Ганна Чиповская , Павло Трубінер , Леонід Бічевін , Антон Шагін , Андрій Мерзлікін , Світлана Ходченкова , Олексій Колган , Олександр Яценко , Євген Стичкін
Формат:
mp4, 3gp

Ходіння по муках 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Ходіння по муках 1 сезон українською мовою

Екранізація відомого однойменного твору російського письменника Олексія Толстого, що розповідає про життя російської інтелігенції на тлі переломних подій, які відбулися в Російському державі в 10-х роках XX століття.

Події серіалу беруть свій початок в Пітері в 1914-му році. Культурна столиця ніби завмерла в очікуванні "жахливого фатального дня", адже суспільство вже вимагало змін, втомившись від поточного положення справ. У центрі драматичного сюжету опиняються Катерина і Дарина – молоді сестри, шалено закохані в бунтаря Олексія Безсонова – відомого в літературних колах поета-декадента, чиї вірші справляють сильне враження на юних героїнь, повністю змінюючи їх світогляд.

Перша світова війна приносить в безтурботне життя наших героїнь істотні зміни і пов'язані з цим гострі переживання. Але це виявляється лише початком – йде слідом революція і наступна за нею громадянська війна докорінно змінюють не тільки життя сестер, їх рідних і близьких людей, але і всієї величезної країни.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Ходіння по муках 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*