Срібний бір 1 сезон
1 сезон
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
52 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Зіновій Ройзман
В ролях:
Марія Шукшина , Сергій Маховиків , Михайло Пшеничний , Марк Богатирьов , Ніл Кропалов , Аліна Ланіна , Світлана Смирнова-Кацагаджиева , Анастасія Мікульчина , Віра Шпак , Антон Богдасаров
Формат:
mp4, 3gp

Срібний бір 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Срібний бір 1 сезон українською мовою

Зміни часто бувають важкими, особливо, якщо змушують людей відмовитися від звичного укладу життя, комфорту і стабільності Події розвиваються на рубежі епох: сімдесяті закінчуються, і приходить нове десятиліття, яке приносить безліч неоднозначних моментів у долі народу. У центрі сюжету виявилося сімейство Архиповых. Батько по імені Іван займає високий чин в Міністерстві Внутрішніх Справ, а раніше був оперативним співробітником. Дружина, Тетяна, інтелігентна жінка, працює в журналі.

У подружжя троє синів: Паша, Льоша і Костянтин. Вони комфортно живуть в шикарній по тим часам квартирі, розташованій в хорошому районі Москви, а також люблять їздити на власну дачу в Срібний бор. Елітарна сім'я живе і горя не знає, однак все різко міняється: помирає Брежнєв, і починаються розслідування корупційних схем серед чиновницького апарату. Благополуччя Архиповых і сімейна гармонія порушуються, і все йде шкереберть.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Срібний бір 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*