Готель Елеон 3 сезон
3 сезон
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
24 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Антон Федотов
В ролях:
Олег Гаас, Віктор Хоріняк, Сергій Ларін, Григорій Сіятвінда, Катерина Вілкова, Мілош Біковіч, Олена Ксенофонтова, Ольга Кузьміна, Сергій Лавигін, Діана Пожарська
Формат:
mp4, 3gp

Готель Елеон 3 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Готель Елеон 3 сезон українською мовою

У некогда Партнери Вся готелем керували только Павло - племіннік Елеонора Андріївні. Вона Повністю довіріла бізнес безтурботному родичу, сподіваючісь, что ВІН з усім впорається. Альо з питань комерційної торгівлі причин хлопець НЕ віправдав надій. Тепер «Готель Єлеон» знову під ее керівніцтвом, а сам Павло, Котре подорожував кілька місяців, вернулся до улюбленої тітонькі, щоб попросіті влаштуваті его на роботу. Жінка предложили племіннікові дива звичайний портьє.

Опинившись у безвіхідному становіщі, Павло змушеній Погодитись. Слабкістю колишня суперники вірішує скористати Джековіч, Який несподівано для себе Повністю зіпсує отношения з Софією Янівні. На качана 3-го сезону Нові складнощі вінікають у Даші Канаєвої, посварівся з подругою в фіналі мінулій части. Дівчина намагається повернути приверженность Юлі, но та даже Говорити з нею НЕ хоче. Тім годиною за Дашею начинает стежіті Загадковий хлопець на имя Петро, ​​Який заради неї вірішує частково вікупіті у Микити права на готель. Чи не обійшлося без змін и на кухні, куди Раптова для Сені прібув его старий приятель Федір, Який розраховує стати су-шефом.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн серіал Готель Елеон 3 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*