Фізрук 3 сезон
3 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
25 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Сергій Сенцов, Федір Стуков, Дмитро Губарєв
В ролях:
Анастасія Паніна, Поліна Ґренц, Дмитро Нагієв, Олександр Гордон, Данило Вахрушев, Артур Сопельник, Оксана Сидоренко, Володимир Сичов, Андрій Крижнев, Карина Мішуліна
Формат:
mp4, 3gp

Фізрук 3 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Фізрук 3 сезон українською мовою

Захоплюючий комедійний серіал розповідає глядачеві про труднощі взаємовідносин сучасних дітей і дорослих. У центрі сюжету опиняється людина, який «застряг» в середині 90-х років минулого століття. Все свідоме життя Фома провів під керівництвом великого кримінального авторитета, який зараз змінив рід діяльності і став успішним бізнесменом.

Для головного героя настає неприємний момент - бос відправляє його на заслужений відпочинок, вважаючи, що Фома вже відпрацював своє. Але той не знає іншого життя, тому вирішує неодмінно повернутися на роботу. Для цього він придумує досить відчайдушний план і влаштовується вчителем фізкультури в школу дочки свого начальника. Новоспечений фізрук з першого дня шокує колег, учнів і начальство. Щоб освоїтися в колективі, Фома купує підроблені документи про педагогічну освіту, набуваючи тим самим статус чи не найкращого вчителя Росії! Ось тільки манери Фоми говорять про зворотне ... Чи зможе він затриматися в школі на посаді вчителя або буде швидко викритий керівництвом?

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Фізрук 3 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Фізрук 3 сезон
Фізрук 3 сезон
Фізрук 3 сезон
Фізрук 3 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*