Фізрук 2 сезон
2 cезон
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
25 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Сергій Сенцов, Федір Стуков, Дмитро Губарєв
В ролях:
Анастасія Паніна, Поліна Ґренц, Дмитро Нагієв, Олександр Гордон, Данило Вахрушев, Артур Сопельник, Оксана Сидоренко, Володимир Сичов, Андрій Крижнев, Карина Мішуліна
Формат:
mp4, 3gp

Фізрук 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Фізрук 2 сезон українською мовою

У минулому сезоні головний герой прийняв рішення повернутися до свого боса, впливовому бізнесмену, під керівництвом якого Фома працював ще з часів лихих дев'яностих. Але просити про це безпосередньо після звільнення чоловік не наважився, він влаштувався в школу дочки колишнього начальника, щоб через неї отримати можливість знову працювати на Мамая. Фома навіть уявити собі не міг, чим саме закінчиться його задумка.

Герой всіляко намагався увійти в роль учителя, але фізрук з нього нікудишній - на уроках він змушував дітей мити свою машину, або навантажував їх іншої роботою. Ми бачили, як Фома намагався відкрити в стінах школи нелегальне казино і навіть цех з виробництва коньяку. В цей же момент він наглядав за Сашком - дочкою свого колишнього начальника, а також намагався завоювати серце Тетяни - молодої вчительки, в яку він закохався з першого погляду. Все ускладнює прибув в гості до Хоми племінник з провінційного містечка. Діма швидко вирішує використовуватися Сашу у власних цілях, щоб отримати фінансову допомогу від її батька ... А Хомі доводиться виконувати доручення підступної Олени - владної жінки, яка постійно над ним глузує. Чи зуміє він здійснити всі свої плани?

Фільми 2015 онлайн

Дивитися онлайн серіал Фізрук 2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Фізрук 2 сезон
Фізрук 2 сезон
Фізрук 2 сезон
Фізрук 2 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*