Фізрук 1 сезон
1 сезон
Рік:
Країна:
Час:
25 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Сергій Сенцов, Федір Стуков, Дмитро Губарєв
В ролях:
Анастасія Паніна, Поліна Ґренц, Дмитро Нагієв, Олександр Гордон, Данило Вахрушев, Артур Сопельник, Оксана Сидоренко, Володимир Сичов, Андрій Крижнев, Карина Мішуліна

Фізрук 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Фізрук 1 сезон українською мовою

На телеекранах з'явився новий Російський телесеріал під назвою «Фізрук», сюжет оповідає нам про сутички двох епох, це «лихі» 90-ті і «стабільні» десяті. Персонаж на ім'я Фома завжди був помічників авторитетного мужика з трохи кримінальним архівом. Після того, як головний в банді прибрав Фому, щоб той пішов відпочивати, головний герой цілеспрямовано хотів повернутися до цієї справи. Спочатку Фома думав, що буде дуже легко, потрібно підійти до синочка боса, трохи прислужитися, показати себе і знову увійти в долю.

Однак, всі плани Фоми провалилися з самого початку. У середній школі він пішов працювати фізруком і вийшло так, що Фома затриматися на тривалий час і навряд чи вийде повернуться в банду. Фома опинився в незнайомому світі дітей і викладачів, вона дуже відрізняються від його кола спілкування, через деякий час Фома дуже сильно змінюється, а в який бік, Ви дізнаєтеся самі.

Дивитися онлайн серіал Фізрук 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер
Фізрук 1 сезон
Фізрук 1 сезон
Фізрук 1 сезон
Фізрук 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*