Мамочки 1 сезон
1 сезон
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
24 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олександр Богданенко, Валерія Івановська
В ролях:
Юліана Бажанова, Володимир Жеребцов, Олена Ніколаєва, Олександр Ратніков, Світлана Колпакова, Олександр Присмотров-Бєлов, Анжеліка Каширіна, Артем Падалка, Олександра Буличова, Сергій Лавигін
Формат:
mp4, 3gp

Мамочки 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Мамочки 1 сезон українською мовою

Віка, Аня і Юля завжди вважали себе кращими подругами, адже вони разом вже багато років. Дівчата провели разом всю студентське життя, тому тепер їм просто нема чого приховувати один від одного. Зовсім недавно Аня народила чудового сина, про який вони з чоловіком так давно мріяли. Звичайно, дитина велике щастя в родині, але часом Ані здається, що вона просто не витримує всього навантаження побуту.

На щастя, її краща подруга Юля вже багато років виховує дітей, адже у неї їх троє. Вона завжди підкаже у важкий момент, і допоможе при виникненні проблем. І тільки Віка ніяк не може знайти хорошого хлопця, з яким вона дійсно захотіла б відносин. Адже раз по раз їй попадаються тільки негідники. Кожен день дівчата переживають багато проблем, але тільки їх дружба допомагає впоратися з ними ... Всі серії підряд серіалу Матусі дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості.

Фільми 2015 онлайн

Дивитися онлайн серіал Мамочки 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало

Мамочки

Мамочки 1 сезон
Мамочки 1 сезон
Мамочки 1 сезон
Мамочки 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*