Матусі 1 сезон
1 сезон
Рік:
Країна:
Час:
24 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олександр Богданенко, Валерія Івановська
В ролях:
Юліана Бажанова, Володимир Жеребцов, Олена Ніколаєва, Олександр Ратніков, Світлана Колпакова, Олександр Присмотров-Бєлов, Анжеліка Каширіна, Артем Падалка, Олександра Буличова, Сергій Лавигін

Матусі 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Матусі 1 сезон українською мовою

Віка, Аня і Юля завжди вважали себе кращими подругами, адже вони разом вже багато років. Дівчата провели разом всю студентське життя, тому тепер їм просто нема чого приховувати один від одного. Зовсім недавно Аня народила чудового сина, про який вони з чоловіком так давно мріяли. Звичайно, дитина велике щастя в родині, але часом Ані здається, що вона просто не витримує всього навантаження побуту.

На щастя, її краща подруга Юля вже багато років виховує дітей, адже у неї їх троє. Вона завжди підкаже у важкий момент, і допоможе при виникненні проблем. І тільки Віка ніяк не може знайти хорошого хлопця, з яким вона дійсно захотіла б відносин. Адже раз по раз їй попадаються тільки негідники. Кожен день дівчата переживають багато проблем, але тільки їх дружба допомагає впоратися з ними ... Всі серії підряд серіалу Матусі дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості.

Дивитися онлайн серіал Матусі 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер
всі серії
Матусі 1 сезон
Матусі 1 сезон
Матусі 1 сезон
Матусі 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*
[/smartphone]