Кості на СТС 1 сезон
1 сезон
Рік:
2014 рік
Країна:
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Філіп Коршунов, Віктор Божинов, Дмитро Кисельов
В ролях:
Костянтин Соловйов, Наталя Височанська, Анна Старшенбаум, Микита Тезов, Вєнчислав Хотянівської, Родіон Долгірев, Михайло курців, Артем Осипов, Сергій Галанін, Веніамін Смєхов
Формат:
mp4, 3gp

Кості на СТС 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Кості на СТС 1 сезон українською мовою

«Кістки» - російська версія відомого серіалу. Анна Костіна працює в лабораторії антропологічних реконструкцій імені Герасимова. Вона займається, як вивченням древніх останків, будучи присутнім на розкопках поховань, так і співпрацює зі слідчим комітетом, допомагаючи розкривати сучасні злочину. Крім основної зайнятості у Ганни є й інше захоплення - Костіна пише досить успішні детективні романи, де прототипами героїв виступають її колеги, хоча Анна це і заперечує.

Дмитро Багров - саме той оперативник, якому випадає шанс співпрацювати з лабораторією і безпосередньо Костіної. У них різний рівень освіти, методи і темпераменти, але саме злагоджені дії Дмитра і Анни - запорука успіхи і шлях до швидкого встановлення істини. Героїня спочатку не в захваті від залучення до справ слідчого комітету, але підкоряється рішенню боса Віталія Борисовича, що пояснює корисність подібної діяльності в плані фінансових гарантій. І незабаром Костіної і самої стає цікаво розкривати злочини.

Фільми 2014 онлайн

Дивитися онлайн Кістки на СТС 1 сезон всі серії підряд

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*