» » Закон кам'яних джунглів 1 сезон
Закон кам'яних джунглів 1 сезон
1 сезон
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
45 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Ігор Хомський, Іван Бурлаков, Олександр Расторгуєв
В ролях:
Єлизавета Кононова, Ігор Огурцов, Микита Павленко, Олексій Кірсанов, Данило Вахрушев, Олександр Мельников, Олександр Петров, Аристарх Венес, Юлія Хлиніна, Дар'я Руденок
Формат:
mp4, 3gp

Закон кам'яних джунглів 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Закон кам'яних джунглів 1 сезон українською мовою

Четверо приятелів з околиці Москви - Ципа, Тім, Жук і Гоша, хочуть заробити легкими грошима, потрапивши під негативний вплив вулиць. Для цього, вони вирішують перегнати з одного промислової зони на іншу машину, в якій знаходиться вкрадений вантаж. Власник стриптиз-клубу дає їм ключі від потрібного фургона і складу, на який призначено буде бути доставлений в необхідний термін.

Вони страшно хвилюються, адже темними справами ніколи раніше не займалися, але їх змушує жадоба грошей і авантюризм. І не дивлячись на протистояння Ципи, на погані передчуття інших хлопців, друзі все-таки беруться за очманіле і доленосне справу. І дарма. Їх чекає засідка поліції, і одного з них - Жука, садять. Хлопцям доводиться витягати його з ділянки аж ніяк не законослухняними методами. За одним вчинком постає інше, і ось, хлопці вже загрузли в небезпечному світі кримінальних подій.

На брудних, московських вулицях ще одного хлопця очікує кримінальна доля - Філліпа Губіна, що мріє просунутися в реп-кар'єру і закоханого в дівчину, пов'язану з Тімою, Гошею, Жуком і Ципой. Для того щоб протриматися на плаву і вижити в цьому світі, всім хлопцям необхідно йти рука об руку і довіряти один одному.

Фільми 2015 онлайн

Дивитися онлайн ЗКД 1 сезон всі серії підряд

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Закон кам'яних джунглів 1 сезон
Закон кам'яних джунглів 1 сезон
Закон кам'яних джунглів 1 сезон
Закон кам'яних джунглів 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*