» » Закон кам'яних джунглів 2 сезон
Закон кам'яних джунглів 2 сезон
2 сезон
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
45 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Ігор Хомський, Іван Бурлаков, Олександр Расторгуєв
В ролях:
Єлизавета Кононова, Ігор Огурцов, Микита Павленко, Олексій Кірсанов, Данило Вахрушев, Олександр Мельников, Олександр Петров, Аристарх Венес, Юлія Хлиніна, Дар'я Руденок
Формат:
mp4, 3gp

Закон кам'яних джунглів 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Закон кам'яних джунглів 2 сезон українською мовою

Сюжетна лінія популярного ТНТ серіалу Закон кам'яних джунглів 2 сезон відбувається на території Московської області. Виявилося, що головні герої Тім і його бригада хлопців влізли в кримінальні справи, і тепер гірко розплачуються за це. Вони почали працювати з одним продажним поліцейським, і з цієї причини, втягнули себе в різноманітні розборки. Якщо половина хлопців звикли до таких обставин кримінального світу, то інші особи впевнені, що це справжній жах, і контролювати таке неможливо. Зараз, кожен з головних героїв думає, як влаштуватися в своєму районі.

Вони більше не бажають працювати на впливових людей, які називають себе дивляться, адже їм захотілося організувати власну діяльність, і вважатися старше, ніж вони є насправді. Якщо глядач дивиться другий сезон серіалу Закон кам'яних джунглів онлайн, то він розуміє, що Філіп все так же намагається побудувати кар'єру репера. Хоч головні герої і сміються над ним, запевняючи, що це заняття для слабаків, сам персонаж в це не вірить. Він хоче завоювати прихильність однієї красуні, і також піднятися на пік слави самостійно, не використовуючи чужих грошей або зв'язків. Зараз під заступництвом двох серйозних людей, герої серіалу Закон кам'яних джунглів 2 сезон намагатимуться показати, хто справжні господарі у багатьох районах Москви, і з ким жартувати не рекомендується.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн ЗКД 2 сезон всі серії підряд

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Закон кам'яних джунглів 2 сезон
Закон кам'яних джунглів 2 сезон
Закон кам'яних джунглів 2 сезон
Закон кам'яних джунглів 2 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*