» » Реальні пацани 5 сезон
Реальні пацани 5 сезон
5 сезон
Рік:
Країна:
Час:
24 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Жанна Каднікова
В ролях:
Марія Скорніцкая, Микола Наумов, Антон Богданов, Армен Бежанян, Володимир Селіванов, Зоя Бербер, Марина Федунків, Ігор Ознобихин, Валентина Мазунино, Станіслав Тляшев

Реальні пацани 5 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Реальні пацани 5 сезон українською мовою

«Реальні пацани» 5 сезон - це продовження захоплюючого комедійного телесеріалу, створеного російськими кінематографістами. Цей сезон умовно названий "Московським", так як головні герої переїжджають туди слідом за Коляном, який вирішив докорінно змінити своє життя. Життя в Москві стає випробуванням сім'ї Коляна і Лери, і, в результаті, вони подають на розлучення. Колян працює продавцем в магазині побутової техніки і робить все від нього залежне, щоб піднятися по кар'єрних сходах і зайняти місце начальника. Але ці спроби закінчуються провалом.

Людина та її особистість формуються під впливом суспільства, в якому знаходиться. Тому зберегти в собі те добре і світле, що спочатку було в людині, в середовищі, де мораль і її підвалини особливою популярністю не користуються - це те саме що подвиг. Колян - просто хлопець, знає виворіт життя, але він зберіг прагнення до кращого. Він намагається змінити життя і стати міцно на ноги, щоб заробити повагу не тільки оточуючих, але і схвалення коханої дівчини. Але життя весь час готує йому випробування. Нелегко Коляну вибратися з життя, в якій він встиг загрузнути. Як би він не хотів жити чесно, звички спонукають Коляна часто звертатися до недостойних способам вирішення проблем.

Дивитися онлайн Реальні пацани на ТНТ 5 сезон всі серії підряд

 • Зеркало
 • Трейлер
Реальні пацани 5 сезон
Реальні пацани 5 сезон
Реальні пацани 5 сезон
Реальні пацани 5 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*