» » Три щасливих жінки 2015
Три щасливих жінки 2015
1 сезон
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
44 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Денис Елеонський
В ролях:
Андрій Аверков, Леонід Алімов, Світлана Смирнова-Кацагаджіева, Андрій Павловець, Олена Хмельницька, Тетяна Самаріна, Петро Баранчеев, Єгор Кутенков, Сергій Баталов, Анастасія Тюніна
Формат:
mp4, 3gp

Три щасливих жінки 2015 дивитися онлайн

Опис серіалу Три щасливих жінки 2015 українською мовою

Мілені далеко за 30, є чоловік і дочка, жінка повністю занурена в улюблену роботу, віддає перевагу здоровій їжі і прищеплює цю любов всій родині. Але ця ідилічна картина руйнується, а на світ з'являється інша правда. Від зануреної в роботу Мілени йде чоловік, якому чомусь не подобається, що дружина приділяє більше часу пацієнтам та навіть вдома не перестає «лікувати» всіх оточуючих. Тим більше, що Микола втомився і від овочевої дієти, на якій, з вини Мілени, сидить вся сім'я. А сам чоловік, за освітою інженер, просто обожнює займатися кулінарією. Микола знаходить нову жінку і нову роботу, тепер ставши шеф-кухарем в популярному ресторані «Блажь», він зможе реалізувати себе в житті.

Зруйнувати життя чоловіка і повернути його в сім'ю або будувати свою долю вже без нього доведеться вирішувати Милене, а нові проблеми зроблять цей вибір ще цікавіше. Поліна (дочка) безнадійно закохана в свого університетського викладача, готова буквально переслідувати його, щоб добитися взаємності. Не можна нав'язати свої почуття силою, тільки зрозумівши це Поліна зможе бути щаслива, але скільки часу піде у неї на те, щоб зрозуміти таку просту річ?

Мати і бабуся Нюра, літня акторка, яка не бажає помічати почуттів свого давнього шанувальника, приділяючи всю увагу своєму партнерові по сцені. Хто зігріє її серце і зможе переконати в реальності почуттів? Три історії кохання, три жінки живуть в одній квартирі і вони обов'язково будуть щасливі!

Фільми 2015 онлайн

Дивитися онлайн Три щасливих жінки 1,2,3,4 серія в хорошій якості

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Три щасливих жінки 2015
Три щасливих жінки 2015
Три щасливих жінки 2015
Три щасливих жінки 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*