» » Коли минуле попереду 1 сезон
Коли минуле попереду 1 сезон
1 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
00:46:00
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Наталя Углицьких
В ролях:
Єлизавета Пащенко, Олег Штефанко, Ігор Бочкін, Олена Стефанська, Петро Крилов, Олександр Попов, Віталій Салій, Влад Мамчур, Михайло Жонін, Аліса Гур'єва, Катерина Оліферовський, Галина Корнєєва, Ольга Радчук, Сергій Дерев'янко, Наталія Денисенко, Микола Боклан, Віктор Жданов , Світлана Орліченко
Формат:
mp4, 3gp

Коли минуле попереду 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Коли минуле попереду 1 сезон українською мовою

Тамара Ерошина, як і всі що проживають в провінції, мріє про те, щоб осісти в Москві, стати лікарем і вийти заміж за якомога багатшого чоловіка. І з чоловіком їй пощастило - вона підчепила сина мера Сергія Лупарево і вийшла за нього заміж. Гроші у неї з'явилися, але щасливіше сімейне життя цей факт не робив. Виявилося, що Сергій досить запальний і любить бити свою дружину, як по заслугах, так і просто для профілактики. Тамарі в якийсь момент це набридло, вона зрозуміла, що більше не може терпіти і втекла. Але піти від всього, що пов'язано з чоловіком, їй не вдається.

Тамара дізнається, як це, коли минуле попереду. Раптово Сергія вбивають, і вона виявляється головною підозрюваною. Намагаючись втекти якнайдалі, Тамара села на автобус в інше місто, але він потрапив у аварію і вижила лише вона. Ця ситуація дала їй можливість почати життя з чистого аркуша. Але чи вийде? Чи зможе вона остаточно піти від неприємного минулого і знайти щастя?

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Коли минуле попереду 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*