Вісімдесяті 1 сезон
1 сезон
Рік:
2011 рік
Країна:
Час:
25 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Федір Стуков, Юлія Льовкін, Філіп Коршунов
В ролях:
Дмитро Білоцерківський, Наталія Земцова, Олександр Половцев, Олександр Якін, Юлія Сулес, Саша Новицький, Марія Аронова, Ірина Чіпіженко, Роман Фомін, Леонід Громов

Вісімдесяті 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Вісімдесяті 1 сезон українською мовою

Кінець минулого століття в серіалі «Вісімдесяті» подарував людям надію на зміни. У середині вісімдесятих вони ще не розуміли, чим доведеться жертвувати заради світлого майбутнього. Адже в останні дні життя Радянського Союзу все було значно простіше і щирою, ніж стало в наступні роки. Так, люди не знали багатьох радостей, доступних сьогодні. Вони не чули про інтернет і мобільний телефон. Вони спілкувалися по телефону з будки, що стоїть біля сусіднього будинку, писали листи ручкою на аркуші паперу і, ретельно заклеївши конверт, несли його на пошту. А рулон туалетного паперу вважався предметом розкоші, діставався по великому блату. Було більше живого спілкування, зустрічей, походів в гості, в театр. Люди настільки довірливо ставилися один до одного, що брали в борг хліб в булочній на розі, залишали ключі під килимком біля дверей. І гуляти було не страшно до самої пізньої ночі. Тому що на будь-якій вулиці горіли все лампочки, а в темному провулку зустрічалися тільки цілуються парочки.

Останній день серпня вісімдесят шостого року став переломним у житті студента другого курсу Вані. І не тільки тим, що в Москві сталося невеликий землетрус. Все почалося в гуртожитку його інституту, куди хлопець відправився, щоб відсвяткувати початок навчального року.

Дивитися онлайн серіал Вісімдесяті 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер
Вісімдесяті 1 сезон
Вісімдесяті 1 сезон
Вісімдесяті 1 сезон
Вісімдесяті 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*