Вісімдесяті 3 сезон
3 сезон
Рік:
2013 рік
Країна:
Час:
25 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Федір Стуков, Юлія Льовкін, Філіп Коршунов
В ролях:
Дмитро Білоцерківський, Наталія Земцова, Олександр Половцев, Олександр Якін, Юлія Сулес, Саша Новицький, Марія Аронова, Ірина Чіпіженко, Роман Фомін, Леонід Громов
Формат:
mp4, 3gp

Вісімдесяті 3 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Вісімдесяті 3 сезон українською мовою

Ностальгічні 80-ті, з їх відчайдушністю, нескінченної вірою в себе, в майбутнє, в щастя ... Тоді не було ні комп'ютерів, ні всюдисущих мобільних телефонів, ні супермаркетів, ні реклами. Зате були люди, які не зациклені тільки на грошах. Саме в цей веселий час розгортаються події, про які оповідає новий комедійний серіал «Вісімдесяті / 80-е». Обстановка і ситуація, добре знайомі минулого покоління, не залишать байдужою і сучасну молодь. Адже яким би далеким і незнайомим не здавалося нинішньому поколінню той час, підлітків мучили і зводили з розуму ті ж проблеми, що і сьогодні. Дружба, любов, секс - все це було. І все це створювало такі ж складні, заплутані і, найчастіше, комедійні ситуації. Тому цей серіал присвячується не лише тим, хто зустрів свою молодість в ті далекі роки. Він створений ще й для того, щоб сьогоднішні діти трохи краще зрозуміли своїх батьків. Може бути, в якійсь мірі побачили в них себе. І стали хоч трохи ближче і рідніше. Адже сміх об'єднує і полегшує життя.

У серіалі задіяний зоряний склад знайомих і улюблених усіма акторів, таких Олександр Якін (Рома Букін з серіалу «Щасливі разом»), Олександр Головін ( «Єралаш», «Кадети», Ялинки 2, Татусеві дочки) і багато інших близькі і знайомі нашому глядачеві майстри сміху. У поєднанні з ексклюзивним, близьким російському глядачеві сюжетом і чудовою режисерською роботою вони зроблять цей проект, за задумом творців, новим хітом телеканалу СТС.

Фільми 2013 онлайн

Дивитися онлайн серіал Вісімдесяті 3 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Вісімдесяті 3 сезон
Вісімдесяті 3 сезон
Вісімдесяті 3 сезон
Вісімдесяті 3 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*