Вісімдесяті 4 сезон
4 сезон
Рік:
2014 рік
Країна:
Час:
25 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Федір Стуков, Юлія Льовкін, Філіп Коршунов
В ролях:
Дмитро Білоцерківський, Наталія Земцова, Олександр Половцев, Олександр Якін, Юлія Сулес, Саша Новицький, Марія Аронова, Ірина Чіпіженко, Роман Фомін, Леонід Громов
Формат:
mp4, 3gp

Вісімдесяті 4 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Вісімдесяті 4 сезон українською мовою

У 80-х роках ХХ століття в СРСР жити було дуже цікаво. Можна було не боятися того, що хтось спеціально скористається мирно лежить під килимком ключем, щоб пограбувати квартиру, про інтернет ніхто не чув, а приємне проведення часу - не відвідати модний клуб, а посидіти біля нічного багаття в компанії симпатичних дівчат, розпиваючи вино. Але зміни неминучі, це відчували всі люди, ніхто, звичайно, не знав про те, що скоро буде перебудова, але відчувалося, що країна змінюється на очах. В СРСР приїхав президент Америки, дефіцитних товарів ставало все менше, а незабаром повинен був відбутися перший рок-концерт.

Це все не пройшло повз увагу простим хлопцем Іваном, який не знав, радіти йому чи плакати, спостерігаючи зміни, що відбулися. Все ж він не витрачав час на те, щоб розбиратися з тим, що відбувається з його батьківщиною, він намагався зробити все, щоб повернути Інгу, в яку був закоханий, а коли вона все-таки вирішила бути з ним, герой був на сьомому небі від щастя. Тоді ж він зміг влаштуватися фотографом в відомий багатьом журнал «Огоньок», в чому йому допомогла журналістка Саша, яка вирішила віддячити Ваню за те, що він надав їй послугу. Перший час на новому місці Іван почувався непогано, але потім у нього з'явилися розбіжності з редактором видання, причому напружені відносини між цими двома хлопцями не мали ніякого відношення до роботи. Просто обом подобалася одна дівчина, при цьому кожен з них намагався виділитися, щоб отримати максимум її уваги. Багато незабутніх пригод і несподіваних ситуацій очікує попереду Ваню і його друзів, але вони знають, що б не випало на їхню долю, вони обов'язково впораються з усім.

Фільми 2014 онлайн

Дивитися онлайн серіал Вісімдесяті 4 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Вісімдесяті 4 сезон
Вісімдесяті 4 сезон
Вісімдесяті 4 сезон
Вісімдесяті 4 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*