Вісімдесяті 6 сезон
6 сезон 13 серія
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
25 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Федір Стуков, Юлія Льовкін, Філіп Коршунов
В ролях:
Дмитро Білоцерківський, Наталія Земцова, Олександр Половцев, Олександр Якін, Юлія Сулес, Саша Новицький, Марія Аронова, Ірина Чіпіженко, Роман Фомін, Леонід Громов
Формат:
mp4, 3gp

Вісімдесяті 6 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Вісімдесяті 6 сезон українською мовою

Протягом п'яти сезонів серіалу глядач спостерігав за життям людей за часів СРСР. Це було дійсно особливий час, яке пов'язане було з масою позитивних емоцій і вражень. Шостий сезон буде не менш цікавим і загадковим. Пропонується особисто дізнатися, як жив народ в далекі вісімдесяті роки, коли ще не було інтернету, люди навіть уявити собі не могли життя з телефонами. Стиль одягу був в рази простіше, основну увагу приділяли рядках, фасонів і кольорів, на відміну від того, як сьогодні люди дивляться тільки на ціну.

Молодий хлопець на ім'я Іван є другокурсником економічного факультету, він упевнений на всі сто, що його життя тільки починається. Він є не тільки хорошим сином, а й справжнім чоловіком. Правда, поки він так і не зміг знайти свою любов. Раніше він був у захваті від Інги, чарівною і сексуальної дівчини, що підкорила серце Вані всього за пару секунд. Тільки щастя з Інгою зникло в той самий момент, коли Ваня зрозумів, що дівчина відлітає назад до Франції. Він не довго думаючи, здійснює поїздку в Європу. Там на території цієї держави, він хотів повернути дівчину в свої обійми, але вона не відповіла йому взаємність. Але через деякий час вона зрозуміла, якої помилки припустилася, тільки Ваня вже знайшов собі інше захоплення.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Вісімдесяті 6 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Вісімдесяті 6 сезон
Вісімдесяті 6 сезон
Вісімдесяті 6 сезон
Вісімдесяті 6 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*