» » Вісімдесяті 6 сезон
Вісімдесяті 6 сезон
6 сезон 13 серія
Рік:
Країна:
Час:
25 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Федір Стуков, Юлія Льовкін, Філіп Коршунов
В ролях:
Дмитро Білоцерківський, Наталія Земцова, Олександр Половцев, Олександр Якін, Юлія Сулес, Саша Новицький, Марія Аронова, Ірина Чіпіженко, Роман Фомін, Леонід Громов

Вісімдесяті 6 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Вісімдесяті 6 сезон українською мовою

Протягом п'яти сезонів серіалу глядач спостерігав за життям людей за часів СРСР. Це було дійсно особливий час, яке пов'язане було з масою позитивних емоцій і вражень. Шостий сезон буде не менш цікавим і загадковим. Пропонується особисто дізнатися, як жив народ в далекі вісімдесяті роки, коли ще не було інтернету, люди навіть уявити собі не могли життя з телефонами. Стиль одягу був в рази простіше, основну увагу приділяли рядках, фасонів і кольорів, на відміну від того, як сьогодні люди дивляться тільки на ціну.

Молодий хлопець на ім'я Іван є другокурсником економічного факультету, він упевнений на всі сто, що його життя тільки починається. Він є не тільки хорошим сином, а й справжнім чоловіком. Правда, поки він так і не зміг знайти свою любов. Раніше він був у захваті від Інги, чарівною і сексуальної дівчини, що підкорила серце Вані всього за пару секунд. Тільки щастя з Інгою зникло в той самий момент, коли Ваня зрозумів, що дівчина відлітає назад до Франції. Він не довго думаючи, здійснює поїздку в Європу. Там на території цієї держави, він хотів повернути дівчину в свої обійми, але вона не відповіла йому взаємність. Але через деякий час вона зрозуміла, якої помилки припустилася, тільки Ваня вже знайшов собі інше захоплення.

Дивитися онлайн серіал Вісімдесяті 6 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер
Вісімдесяті 6 сезон
Вісімдесяті 6 сезон
Вісімдесяті 6 сезон
Вісімдесяті 6 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*