Провокатор 1 сезон
1 сезон
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
45 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Стас Шмелєв
В ролях:
Данило Співаковський, Андрій Руденський, Лілія Мей, Анастасія Заворотнюк, Тетяна Арнтгольц, Андрій Чадов, Станіслав Бондаренко, Микита Звєрєв, Дмитро Ісаєв, Світлана Тимофєєва-Летуновська
Формат:
mp4, 3gp

Провокатор 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Провокатор 1 сезон українською мовою

Хто він? Цим питанням задаються всі його вороги. Безхмарне дитинство Антона закінчилося в ту мить, коли його батька засудили за недосконалий батьком злочин. Тато не зумів довести свою невинність, а син був дуже молодий щоб врятувати батька. Однак Антон нічого не забув, і не збирається дарувати прощення. Коли він виріс то оголосив особисту вендету, тим корумпованим негідникам, які вважають себе над законом. Антон мисливець, месник і провокатор, який займається ловом і покаранням корумпованих чиновників і силовиків.

Гостросюжетний серіал «Провокатор» (2015), присвячений безкомпромісній боротьбі головного героя проти людей стоять над законом. Першим завданням стає арешт за привласнення діамантів якогось Мухіна співробітника відділу по боротьбі з економічними злочинами. Змінивши зовнішність, Антон отримує паспорт на ім'я білоруського підданого Семена Міхалок. Засудженого раніше за контрабанду. Що знаходиться проїздом в Москві і намагається збути партію лівих діамантів. Поява Мухіна у трейлера Семена залишається лише справою часу. В останній момент перед початком операції герой додає до легенди хвороба цукрового діабету, яка допоможе Мухіна точно виявити діаманти.

Фільми 2015 онлайн

Дивитися онлайн серіал Провокатор 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*