» » Солодке життя на ТНТ 1 сезон
Солодке життя на ТНТ 1 сезон
1 сезон
Рік:
2014 рік
Країна:
Час:
44 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Андрій Джунковский, Давид Кочаров
В ролях:
Сергій Юшкевич, Роман Маякин, Едуард Мацаберідзе, Ликера Ілляшенко, Анатолій Горячев, Антон Денисенко, Анастасія Меськова, Марта Носова, Микита Панфілов, Марія Шумакова
Формат:
mp4, 3gp

Солодке життя на ТНТ 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Солодке життя на ТНТ 1 сезон українською мовою

Серіал «Солодке життя» - це російська драма від Андрія Джунковского, що вийшла на телеекрани в червні місяці 2014 року. У цьому міні-серіалі йтиметься про 6 молодих людей. Ці хлопці, незважаючи на свій молодий вік, встигли домогтися в житті дуже багато чого. Головна героїня цієї кінострічки - дівчина на ім'я Саша. Так вийшло, що Олександра, не бажаючи того, стає причиною багатьох конфліктів в серіалі. На перший погляд може здатися, що ця дівчина, яка приїхала з провінції, - дуже тендітна і нешкідлива. Але ця думка помилкова. Насправді Олександра - самостійна людина, яка здатна постояти за себе.

Юлія - стервозна панночка з непростим характером, дочка одного з найуспішніших московських бізнесменів. Марк - наречений Юлі, якому доводиться працювати на свого майбутнього тестя, дурнуватий і нерішучий хлопець. Лера - провінційна дівчина, дуже жадібна і різка. Їй вдалося закріпитися в столиці тільки завдяки своїй сміливості і нахабства. Вадим і Наталя - сімейна пара, у якої підростають двоє синів. У них, здавалося б, є все, що необхідно для щасливого сімейного життя: стабільність, хороша квартира, діти. Але чолі цього сімейства не вистачає пристрасті і великих вражень. Його всілякі спроби відродити згасаюче іскру пристрасті безглузді, дратівливі і недоречні. Ігор - веселий і чарівний столичний ловелас, який є власником нічного клубу і ресторану. Цей успішний і багатий молодий чоловік вважає за краще відносини без зобов'язань.

Цей міні-серіал складається з шести серій. За цей короткий проміжок часу телеглядачі зможуть побачити, які кардинальні зміни відбудуться в долях головних героїв з появою в столиці провінціалки Саші.

Фільми 2014 онлайн

Дивитися онлайн серіал Солодке життя на ТНТ 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Солодке життя на ТНТ 1 сезон
Солодке життя на ТНТ 1 сезон
Солодке життя на ТНТ 1 сезон
Солодке життя на ТНТ 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*