» » Останній з Магікян 1 сезон
Останній з Магікян 1 сезон
1 сезон
Рік:
2013 рік
Країна:
Час:
24 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Резо Гігінешвілі, Акакі Сахелашвілі
В ролях:
Луїза-Габріела Бровина, Анна Ардова, Наталія Вдовіна, Баймуратом Аллаберіев, Елен Касьяник, Андрій Бурковський, Грант Тохатян, Аміна Хасанова, Олександр Феклістов, Аліна Грінберг
Формат:
mp4, 3gp

Останній з Магікян 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Останній з Магікян 1 сезон українською мовою

У сімейному серіалі «Останній з Магікян» головний герой кавказець Карен - глава сімейства, що живе за усталеними правилами і звичаям. Йому скоро 50 років, а він все ще вважає, що зовсім не змінився і він йде в ногу з часом, як і інші люди. Хоча якщо уважно подивитися, то який же він сучасна людина? У Карена старий чорно-білий телефон, він не знає що таке скайп, та у нього навіть пошти електронної немає. Він не розуміє, чому його три дочки, а особливо молодша, так прив'язані до інтернету. Адже в його розумінні спілкування - це зібратися за накритим столом і розмовляти на різні теми.

Такі старомодні погляди стосуються не тільки світу сучасних технологій, але і відносин в його родині. Карен категорично проти того, щоб хлопець старшої дочки переночував у них, адже вони навіть не одружені. У кавказця інше виховання і навіть слова його дружини про те, що зараз така поведінка норма і все так роблять, не можуть вплинути на нього. Таких людей як Карен мало, він не прогинається під світ, що змінився, він живе так, як звик і як вважає правильним. Старше покоління знайде в особі головного героя себе, а молодше побачить своїх батьків або родичів.

Фільми 2013 онлайн

Дивитися онлайн серіал Останній з Магікян 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*