» » Останній з Магікян 2 сезон
Останній з Магікян 2 сезон
2 сезон
Рік:
2014 рік
Країна:
Час:
24 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Резо Гігінешвілі, Акакі Сахелашвілі
В ролях:
Луїза-Габріела Бровина, Анна Ардова, Наталія Вдовіна, Баймуратом Аллаберіев, Елен Касьяник, Андрій Бурковський, Грант Тохатян, Аміна Хасанова, Олександр Феклістов, Аліна Грінберг
Формат:
mp4, 3gp

Останній з Магікян 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Останній з Магікян 2 сезон українською мовою

Російський серіал «Останній з Магікян» 2 сезон має не тільки дуже цікаву назву, але і захоплюючий увагу сюжет. Головний герой цього фільму - сім'янин і люблячий батько по імені Карен Магікян. У нього є троє дочок від красуні російської дружини. Незважаючи на те, що на весь світ уже давно живе в 21-м столітті, вірний традиціям своєї вірменської культури Карен, ні за що на світі не бажає бути сучасним. Він не спілкується по скайпу і не має електронного ящика, зате жити не може без душевних розмов за столом у колі своєї родини.

Для нього, як для істинного вірменина, відсутність спадкоємця - справжня трагедія. Тому, він дуже пильно ставиться до женихам своїх дочок, які слідують всім модним тенденціям. Карен навіть уявити собі не може, що одного разу, його улюблені дочки вийдуть заміж, хоча одна з них уже має намір це зробити. Його емоційне ставлення до сучасних сімейних стосунків не може навіть охолодити кохана дружина. Так, серед постійних протиріч, проходить кожен день «Останнього з Магікяна» - справжнього батька і просто хорошу людину.

Фільми 2014 онлайн

Дивитися онлайн серіал Останній з Магікян 2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*