» » Останній з Магікян 4 сезон
Останній з Магікян 4 сезон
4 сезон
Рік:
Країна:
Час:
24 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Резо Гігінешвілі, Акакі Сахелашвілі
В ролях:
Луїза-Габріела Бровина, Анна Ардова, Наталія Вдовіна, Баймуратом Аллаберіев, Елен Касьяник, Андрій Бурковський, Грант Тохатян, Аміна Хасанова, Олександр Феклістов, Аліна Грінберг

Останній з Магікян 4 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Останній з Магікян 4 сезон українською мовою

Головному герою - Карену Магікяну близько п'ятдесяти. Магікян - головний у своїй родині і тато кілька дочок. До середнього віку більшості чоловіків вже не змінюються. Карен з давніх пір вже створив свої принципи і закони, за якими стежить донині, і не збирається їх порушувати. Він навіть сам зрозумів, що за ці п'ятнадцять років ні краплі не змінився і навіть не старіє.

Навіть вважає, що він дуже сучасний чоловік, тільки ось у головного героя телефон з 90-х років і до сих пір не обзавівся електронної пошти. До речі, Карен дуже біситься від того, чому майже всі люди божеволіють від цих девайсів, різні айпеди, айфони. Навіщо його юна дочка, після приходу додому з середньої школи, тут же сідає за комп'ютер і входить в інтернет, а не спілкується з ним? Також не зрозуміє нинішні відносин. Взагалі як може дочка залишатися на ніч у хлопця, якщо вони навіть не одружилися?

Дивитися онлайн серіал Останній з Магікян 4 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*