» » Останній з Магікян 5 сезон
Останній з Магікян 5 сезон
5 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
24 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Резо Гігінешвілі, Акакі Сахелашвілі
В ролях:
Луїза-Габріела Бровина, Анна Ардова, Наталія Вдовіна, Баймуратом Аллаберіев, Елен Касьяник, Андрій Бурковський, Грант Тохатян, Аміна Хасанова, Олександр Феклістов, Аліна Грінберг
Формат:
mp4, 3gp

Останній з Магікян 5 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Останній з Магікян 5 сезон українською мовою

Дочекалися нове продовження телесеріалу "Останній з Магікян" на телеканалі Стс. У п'ятому сезоні наших головних героїв чекають серйозні сварки між їх другими половинками. Всі проблеми починаються з Карена Магікяна, дочка якого обзаведеться молодою людиною, з за нього і почнуться конфлікти, між главою сім'ї і Наталії, після яких він виявляється за дверима свого ж житла. У пошуках тимчасового місця проживання, він зупиняється у сім'ї Єгора і Маріне.

Але і тут життя не видаватиметься легкою, адже дотримуватися правил молодих не так просто, та й ще в бізнесі батька Єгора наступають складні часи і його звільняють з хорошою посади. Після цих подій Микола починає зловживати алкоголь у великій кількості, в наслідок чого у них з дружиною виникають конфлікти. Як ми знаємо, що наші герої не здаються перед труднощами в житті, пережили вони і гірші події, а головне вони вірять в їх дозвіл. 5 сезон принесе глядачам не менше смішних і цікавих сцен, ніж попередні сезони.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Останній з Магікян 5 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*