Хрещений 2014
1 сезон
Рік:
2014 рік
Країна:
Час:
~00:48:00
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Тимур Алпатов
В ролях:
Анна Некрасова, Аліса Горшкова, Сергій Пускепаліс, Геннадій Смирнов, Андрій Смоляков, Сергій Барковський, Северія Янушаускайте, Ольга Ломоносова, Григорій Зельцер, Марина Коняшкіна
Формат:
mp4, 3gp

Хрещений 2014 дивитися онлайн

Опис серіалу Хрещений 2014 українською мовою

Сучасна драма «Хрещений» сподобається глядачам, які вважають за краще душевні і життєві фільми про непросту долю головного героя. У героя серіалу Альохіна дійсно непроста і важка доля. Він військовий лікар і всі події війни в Косово бачив своїми очима. Там він робив добру справу і допомагав породіллям. Альохін допоміг з'явитися на світ багатьом албанським і сербським малюкам. Для них він став справжнім хрещеним батьком, адже без його допомоги не всі пологи пройшли благополучно. Він дійсно акушер від Бога.

Тепер мирний час і Альохін і далі продовжує допомагати малюкам, з'являтися на світло. Але світ сповнений жадібних людей, яких вистачає і серед лікарів. Колеги Альохіна заради слави і грошей вирішили провести експеримент, який за їх припущенням міг удостоїтися Нобелівської премії. У лікарню потрапила невідома жінка. Вона перебувала в комі і при цьому вагітна. Лікарі вирішили допомогти її дитині з'явитися на світло, поки жінка перебуває в комі. Для Альохіна цей експеримент не привід для отримання грошової винагороди. Адже він уже став хрещеним для багатьох дітей і для нього головне - це допомогти дитині народитися здоровою.

Фільми 2014 онлайн

Дивитися онлайн серіал Хрещений 2014 всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*