Хрещений 2014
1 сезон
Рік:
Країна:
Час:
~00:48:00
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Тимур Алпатов
В ролях:
Анна Некрасова, Аліса Горшкова, Сергій Пускепаліс, Геннадій Смирнов, Андрій Смоляков, Сергій Барковський, Северія Янушаускайте, Ольга Ломоносова, Григорій Зельцер, Марина Коняшкіна

Хрещений 2014 дивитися онлайн

Опис серіалу Хрещений 2014 українською мовою

Сучасна драма «Хрещений» сподобається глядачам, які вважають за краще душевні і життєві фільми про непросту долю головного героя. У героя серіалу Альохіна дійсно непроста і важка доля. Він військовий лікар і всі події війни в Косово бачив своїми очима. Там він робив добру справу і допомагав породіллям. Альохін допоміг з'явитися на світ багатьом албанським і сербським малюкам. Для них він став справжнім хрещеним батьком, адже без його допомоги не всі пологи пройшли благополучно. Він дійсно акушер від Бога.

Тепер мирний час і Альохін і далі продовжує допомагати малюкам, з'являтися на світло. Але світ сповнений жадібних людей, яких вистачає і серед лікарів. Колеги Альохіна заради слави і грошей вирішили провести експеримент, який за їх припущенням міг удостоїтися Нобелівської премії. У лікарню потрапила невідома жінка. Вона перебувала в комі і при цьому вагітна. Лікарі вирішили допомогти її дитині з'явитися на світло, поки жінка перебуває в комі. Для Альохіна цей експеримент не привід для отримання грошової винагороди. Адже він уже став хрещеним для багатьох дітей і для нього головне - це допомогти дитині народитися здоровою.

Дивитися онлайн серіал Хрещений 2014 всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*