Чоп 1 сезон на ТНТ
1 сезон
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
24 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Михайло Соловйов
В ролях:
Геннадій Масленников, Сергій Стьопін, Дмитро Білоцерківський, Яна Кошкіна, Алі Алієв, Денис Бузін, Іслам Мамергов, Сергій Терещенко, Сем Нікель, Віталій Гумер
Формат:
mp4, 3gp

Чоп 1 сезон на ТНТ дивитися онлайн

Опис серіалу Чоп 1 сезон на ТНТ українською мовою

У великих містах обов'язково існують бізнес-центри, де багато магазинів і слонів. Зрозуміло, таке місце - це рай для викрадачів, які можуть доглянути собі одне місце, а потім забігти в інше. Власники таких установ обов'язково наймають охорону, яка зможе впоратися з таким питанням.

Лев Борисович саме власник приватного охоронного агентства, яке охоче погоджується на роботу. Його ім'я говорить саме за себе, знаючи що він хороший фахівець, до нього і тягнутися. Наш герой звик охороняти не тільки матеріальні цінності, але моральні. Так співробітники ЧОП «Кедр» потрапляють на територію бізнес-центру «Соловей» і несуть там службу. Федя, Толя, Слава - бувалі співробітники агентства, а ось їх стале команду поповнив новачок Андрій. Для нього робота охоронця - це не найважливіше, швидше як проміжний пункт поки він навчиться і стане рок-зіркою. Але втягнутися в роботу і стати більш серйозним йому допомагає зустріч зі Сніжаною, яка працює в місцевому спа-салоні.

Знали б тільки хлопці, що їх очікує за ці два робочих дня - викрадення матеріалів спермобанку, підрив самої будівлі, розбита Феррарі. Настільки повсякденне життя охоронців наповнюється пригодами.

Фільми 2015 онлайн

Дивитися онлайн серіал Чоп 1 сезон на ТНТ всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*