Зради на ТНТ 1 сезон
1 сезон
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
48 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Вадим Перельман
В ролях:
Михайло Трухін, Глафіра Тарханова, Євген Стичкін, Ольга Хохлова, Павло Майков, Олена Лядова, Надія Борисова, Денис Шведов, Кирило Кяро, В'ячеслав Чепурченко
Формат:
mp4, 3gp

Зради на ТНТ 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Зради на ТНТ 1 сезон українською мовою

Деякі подружжя все життя вірні другим половинкам, при цьому зазнають усі непорозуміння, а ось інші постійно змінюють, навіть якщо відносини з партнером складаються добре. Героїню молодіжного серіалу можна віднести до тих, хто зраджує з легкістю і вона переконана, що не робить щось погане і незаконне. Прекрасна леді стала гуляти, коли у неї закінчилися сильні романтичні почуття. Вона стала ненавидіти чоловіка і сімейне життя їй швидко набридло.

Дівчина проводить час з двома чоловіками, але і вони їй починають набридати. Ася з легкістю заводить розмову з протилежною статтю і без праці вони піддаються її спокусі. Юна леді зустрічається з кількома коханцями, але при цьому вона не кидає чоловіка. При цьому героїня виправдовує себе і впевнена, що якщо сильна стать бачить в ній сексуального партнера, значить, потрібно цим користуватися і завжди в житті має бути різноманітність, навіть в статевих партнерів. Потрібно зауважити, що чоловік зовсім не підозрює дружину в зрадах. Довгий список коханців Асі все більше з'являється. Але незабаром в пригоди дівчата настає несподіваний момент, і їй просто потрібно, нарешті, визначитися і зробити остаточний вибір. Тепер життя зрадниці повністю зміниться.

Фільми 2015 онлайн

Дивитися онлайн Ізмєни 1 сезон всі серії підряд на ТНТ

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Зради на ТНТ 1 сезон
Зради на ТНТ 1 сезон
Зради на ТНТ 1 сезон
Зради на ТНТ 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*