12 стільців 1971
1-2 серія
Рік:
1971 рік
Країна:
Час:
153 хв. / 02:33
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Леонід Гайдай
В ролях:
Наталія Варлей, Сергій Філіппов, Юрій Нікулін, Наталія Воробйова, Михайло Пуговкін, Клара Румянова, Арчіл Гоміашвілі, Ніна Гребешкова, Глікерія Богданова-Чеснокова, Наталя Крачковська
Формат:
mp4, 3gp

12 стільців 1971 дивитися онлайн

Опис серіалу 12 стільців 1971 українською мовою

Коли в країні Рад була оголошена нова економічна політика, то разом з новими підприємцями, збільшилася кількість різного ґатунку авантюристів. По країні бродили різні «сини - нащадки відомих прізвищ», заробляючи собі на життя. Але такої буйної фантазії, як у сина турецько-підданого Остапа Бендера не було ні у кого з них. Одного разу, перетнулися шляхи Остапа і Іполита Матвійовича Вороб'янінова - колишнього предводителя дворянства Старгорода. Він тільки, що поховав тещу, яка перед смертю розповіла свою таємницю. Виявляється вона сховала фантастичну суму грошей в одному з дванадцяти стільців фамільного гарнітура.

Відправившись на пошуки свого гостинного гарнітура, він виявився в місті, де прожив майже усе своє життя. Ночувати йому довелося в комірчині двірника Тихона. Саме там і відбулася доленосна зустріч. Молодий авантюрист з'ясував причину прибуття Вороб'янінова і вирішив очолити пошуки стільців. Він відчув, що зможе добре заробити. Домовившись про 40-відсоткову винагороду, він став розробляти план подальших дій. Але, як будь-яке захід, це теж вимагало витрат. Остап повідомив про те, що він знайомий з великою кількістю досить чесного відбирання грошей у громадян. Поки вони були зайняті видобутком засобів, на пошуки гостинного гарнітура виїхав батько Федір. Він - поп-розстрига, котрий використовував таємницю сповідання в корисливих цілях. Мрії про свічковий заводик зробили свою справу. З героями цього фільму відбудеться маса забавних історій.

Дивитися онлайн серіал 12 стільців 1971 всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*