» » Два батька і два сина 3 сезон
Два батька і два сина 3 сезон
3 сезон 20 серія
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
24 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Радда Новікова
В ролях:
Галина Петрова, Ілля Костюков, Михайло Данілін, Олександр Воронков, Анна Якуніна, Дмитро Нагієв, Вікторія Лукина, Юрій Панов, Вікторія Чернишова, Максим Студенівський
Формат:
mp4, 3gp

Два батька і два сина 3 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Два батька і два сина 3 сезон українською мовою

Серіал «Два батька і два сина» розповідає про взаємини батьків і дітей і виникають при цьому комічних ситуаціях. Популярний актор Павло Гуров, випроваджуючи вранці чергову дівчину, виявляє у себе на порозі сина, якого кинув 20 назад. Віктор Гуров хоча і злиться на батька, але просить допомогти в пошуках втекла в Москву дружини. Приїхав він до столиці не один, а в компанії сина Влада. Так, в одну мить, донжуан і гульвіса Павло стає і батьком і дідом.

Умовляння незграбного і непереконливого Віктора на дружину не діють, і вона повідомляє, що не повернеться з ним в Брянськ, так як їй набридло життя з мамою Віті, та й з ним самим, а залишиться в Москві і продовжить будувати акторську кар'єру. На довершення всіх напастей, за сином приїжджає колишня дружина Павла, і хоча він не хоче змінювати свій спосіб життя, але наперекір їй підштовхує Віктора і Влада до вирішення оселитися у себе в будинку. Всім героям серіалу «Два батька і два сина» доведеться звикати до змін, притертися, зрозуміти один одного і зробити все це з гумором.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Два батька і два сина 3 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*