Мамочки 2 сезон
2 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
24 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олександр Богданенко, Валерія Івановська
В ролях:
Юліана Бажанова, Володимир Жеребцов, Олена Ніколаєва, Олександр Ратніков, Світлана Колпакова, Олександр Присмотров-Бєлов, Анжеліка Каширіна, Артем Падалка, Олександра Буличова, Сергій Лавигін
Формат:
mp4, 3gp

Мамочки 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Мамочки 2 сезон українською мовою

Проблеми материнства - часте явище, і з цим погодиться кожна молода матуся. Начебто кожна жінка заздалегідь уявляє, які її чекають труднощі, але кожна з них впевнена, що впорається, адже материнське серце і інтуїція допоможе їм у всіх питаннях. Але все майбутні мами не підозрюють, на які муки вони себе відправляють. Безліч дівчат, навіть не припускають, як з появою малюка їхнє життя кардинально зміниться. Якраз всі подробиці і принади материнства розповідаються в серіалі «Мамочки» 2 сезон.

У центрі уваги надають три молодих дівчини Юля, Аня і Віка, хороші подруги, і завжди діляться своїми проблемами і радощами. Кожна з них готова уважно вислухати і дати вірну пораду. Аня молода матуся, зовсім не має досвіду. Вона не зовсім ще влилася в таку серйозну роль, тому часом її поведінку залишає бажати кращого. Юля навпаки вже матуся з досвідом, адже виростити трьох дітей, не легка праця. Ну і Віка бездітна дівчина, і рада цьому вона насолоджується своєю веселою і безтурботним життям. Але незабаром все зміниться, адже надивившись на своїх подруг, Віка захоче пропозицію руки і серця і дітей, але, на жаль, поки їй така пропозиція не надходило, і вона захоче змінити своє життя, не залишатися, ж їй все життя в коханок.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Мамочки 2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало

Мамочки

Загрузка...
Мамочки 2 сезон
Мамочки 2 сезон
Мамочки 2 сезон
Мамочки 2 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*