» » Готель Елеон 1 сезон
Готель Елеон 1 сезон
1 сезон 21 серія
Рік:
Країна:
Час:
24 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Антон Федотов
В ролях:
Олег Гаас, Віктор Хоріняк, Сергій Ларін, Григорій Сіятвінда, Катерина Вілкова, Мілош Біковіч, Олена Ксенофонтова, Ольга Кузьміна, Сергій Лавигін, Діана Пожарська

Готель Елеон 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Готель Елеон 1 сезон українською мовою

Історія про те, як все починалося. Всіма улюблений серіал «Кухня», виявляється, не був початком довгої історії існування. Перед тим, як це місце стало рестораном Дмитра Нагієва, це був прекрасний готель, який відвідували найбагатші люди планети, прильоту до Росії. Саме в цей час почалося сходження нашого головного героя Віктора Петровича. Почасти, завдяки цьому готелю він і став найкращим кухарем Москви і не тільки. Сама ж передісторія така.

У Віктора Петровича була дружина Елеонора. У них народилася дочка, але вони розлучилися через якийсь час. Вона відкрила свій готель, а він почав у неї працювати. Відносини у них були дружні, але іноді минуле давало про себе знати. Віктор не хапав зірок з нема, адже він знав, що щоб чогось досягти, потрібно трудиться, а Елеонора любила гроші і багатеньких чоловіків, з якими вона спілкувалася частіше, ніж з власною дочкою. Катя, їхня дочка, в цей час вже була в Парижі і підкорювала їх кухню, вивчаючи молекулярне мистецтво.

Дивитися онлайн серіал Готель Елеон 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
 • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*