» » Доктор Ріхтер 1 сезон
Доктор Ріхтер 1 сезон
1 сезон
Рік:
Країна:
Режисер:
Андрій Прошкін
В ролях:
Віталій Хаєв, Катерина Вілкова, Олександр Яценко, Марія Миронова, Олексій Серебряков, Олександр Робак, Анна Міхалкова, Поліна Чернишова, Павло Чінарьов, Дмитро Ендальцев

Доктор Ріхтер 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Доктор Ріхтер 1 сезон українською мовою

Кожна людина хоч раз у житті, бувала в лікарні, особливо дитиною. Тому вони точно бачили, що по всіх коридорах метушаться люди в білих халатах, вдаються на перший поклик. Ці люди - лікарі. Їх професія гідна поваги, тому що вони рятують життя. А ті, хто не рятують їх, наприклад, педіатри, роблять її краще, адже вони дитячі лікарі.

Люди можуть хворіти, як простими хворобами або серйозними, але тими, які підвладні звичайним лікарям. А бувають і такі випадки, коли рука простого лікаря безсила, тому на допомогу кличуть спеціального доктора. У цій лікарні все його знають, як доктор Ріхтер. Він своєрідний чоловік, який врятував стільки життів, що й не злічити. Його поважають у всій лікарні, а й ненавидять одночасно. Його характер просто жахливий. Тим, кого він не знає, зазвичай говорить неприємні жарти і фрази, своїй начальниці любить подпорчівать репутацію, над кращим другом завжди знущається, а своїх підопічних і зовсім за людей не приймає. Незважаючи на його поведінку, до нього ставляться поблажливо, бо є за що.

Дивитися онлайн трейлер серіалу Доктор Ріхтер 1 сезон українською

Всі сезони:
  • 1 сезон
Доктор Ріхтер 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*