Ольга на ТНТ 1 сезон
1 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
24 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олексій Нужний, Ігор Волошин
В ролях:
Василь Кортуков, Сергій Романович, Яна Троянова, Олександр Шам, Аліна Алексєєва, Максим Костромикін, Ксенія Суркова, Фархад Гусейнов, Олександр Нікольський, Борис Дергачов
Формат:
mp4, 3gp

Ольга на ТНТ 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Ольга на ТНТ 1 сезон українською мовою

Ольга Терентьєва - тридцятисемирічна мати-одиначка, яка виховує двох дітей, сімнадцятилітню Аню і одинадцятирічного Тимофія, які разом з Юрієм Геннадійовичем, що живуть з ними дідом-алкоголіком, доставляють нещасній жінці силу-силенну проблем. Працюючи в самому звичайному салоні краси економ-класу, Ольга ледве зводить кінці з кінцями, але жвавий характер і гострий на слівце мову дозволяють їй стійко переносити повсякденні тяготи і життєві негаразди, які наша героїня зустрічає з деякою часткою іронії і оптимізму.

Тому, незважаючи на безліч проблем, Терентьєва щосили намагається зробити щасливою життя своїх дітей і вберегти їх від необдуманих вчинків, які вона здійснювала в їхньому віці. Ось тільки зробити це не так просто, адже Аня вже давно вважає себе досить дорослою, щоб самостійно приймати рішення, і, зовсім не прислухаючись до порад матері, робити все по-своєму. Та й Тимоха, незважаючи на вік, вважає себе справжнім чоловіком і навіть намагається голитися, щоб на щоках швидше з'явилася щетина як доказ того, що він вже не маленький. Ситуацію також ускладнює дід Юрген, який в минулому був професійним футболістом, але через важку травму йому довелося завершити кар'єру, в результаті чого його життя пішло по похилій, і він перетворився на звичайного алкоголіка, що доставляє своєї дочки чимало клопоту.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Ольга на ТНТ 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Ольга на ТНТ 1 сезон
Ольга на ТНТ 1 сезон
Ольга на ТНТ 1 сезон
Ольга на ТНТ 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*