» » Ольга на ТНТ 1 сезон
Ольга на ТНТ 1 сезон
1 сезон 12 серія
Рік:
Країна:
Час:
24 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олексій Нужний, Ігор Волошин
В ролях:
Василь Кортуков, Сергій Романович, Яна Троянова, Олександр Шам, Аліна Алексєєва, Максим Костромикін, Ксенія Суркова, Фархад Гусейнов, Олександр Нікольський, Борис Дергачов

Ольга на ТНТ 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Ольга на ТНТ 1 сезон українською мовою

Ольга Терентьєва - тридцятисемирічна мати-одиначка, яка виховує двох дітей, сімнадцятилітню Аню і одинадцятирічного Тимофія, які разом з Юрієм Геннадійовичем, що живуть з ними дідом-алкоголіком, доставляють нещасній жінці силу-силенну проблем. Працюючи в самому звичайному салоні краси економ-класу, Ольга ледве зводить кінці з кінцями, але жвавий характер і гострий на слівце мову дозволяють їй стійко переносити повсякденні тяготи і життєві негаразди, які наша героїня зустрічає з деякою часткою іронії і оптимізму.

Тому, незважаючи на безліч проблем, Терентьєва щосили намагається зробити щасливою життя своїх дітей і вберегти їх від необдуманих вчинків, які вона здійснювала в їхньому віці. Ось тільки зробити це не так просто, адже Аня вже давно вважає себе досить дорослою, щоб самостійно приймати рішення, і, зовсім не прислухаючись до порад матері, робити все по-своєму. Та й Тимоха, незважаючи на вік, вважає себе справжнім чоловіком і навіть намагається голитися, щоб на щоках швидше з'явилася щетина як доказ того, що він вже не маленький. Ситуацію також ускладнює дід Юрген, який в минулому був професійним футболістом, але через важку травму йому довелося завершити кар'єру, в результаті чого його життя пішло по похилій, і він перетворився на звичайного алкоголіка, що доставляє своєї дочки чимало клопоту.

Дивитися онлайн серіал Ольга на ТНТ 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
 • Трейлер
Ольга на ТНТ 1 сезон
Ольга на ТНТ 1 сезон
Ольга на ТНТ 1 сезон
Ольга на ТНТ 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*