» » Смішарики всі серії
Смішарики всі серії
всі серії
Рік:
Країна:
Час:
6 хв.
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Денис Чернов, Ілля Максимов, Джангир Сулейманов
В ролях:
Сергій Мардарь, Володимир Постніков, Михайло Черняк, Вадим Бочанов, Ігор Дмитрієв, Світлана Письмиченко, Володимир Маслаков, Антон Виноградов

Смішарики всі серії дивитися онлайн

Опис серіалу Смішарики всі серії українською мовою

Величезна кількість цікавих історій про маленьких і забавних звірів - Смішаріків. Кожен мультиплікаційний герой наділений власний індивідуальним характером, що принципово відрізняє його від оточуючих. Мультфільм повністю позбавлений усілякого негативу, так як всі герої - виключно позитивні і позитивні персонажі. Кожна серія розповідає про несподівану ситуацію, яка сталася в житті наших героїв. Ці коротенькі життєві історії відбуваються з мультяшками під час веселих і безтурботних ігор, а також під час спілкування з оточуючими.

Юний глядач, безсумнівно, може винести для себе щось корисне, аналізуючи те, що відбувається в мультфільмі. Всіх смішариків можна розділити на три групи: старше покоління, молодше покоління і другорядні епізодна персонажі. І так, молодшу вікову групу представляють: Їжачок, Бараш, Нюша і Крош, старшу - Копатич, Кар-Карич, Лосяш, Пін і Совунья. Кожного з персонажів творці наділили індивідуальним характером і привласнили певний тип темпераменту, який чітко простежується в поведінці мультиплікаційного героя. Всі герої мультика - круглі істоти. І ця особливість - не просте примха творців. Вони дуже хотіли підкреслити доброту і відкритість кожного героя. До того ж, навіть найменші глядачі легко можуть намалювати свого улюбленого персонажа.

Тут зібрано наступні мультфільми про Смішаріків:
1. Смішарики
2. Смішарики: Азбука безпеки
3. Смішарики: Азбука дружелюбності
4. Смішарики: Азбука здоров'я
5. Смішарики: Нові пригоди
6. Смішарики: Пін-код

Мультік Смішарики всі серії дивитися онлайн безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер

Смешарики

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*