Смішарики всі серії
всі серії
Рік:
2003-2016 рік
Країна:
Час:
6 хв.
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Денис Чернов, Ілля Максимов, Джангир Сулейманов
В ролях:
Сергій Мардарь, Володимир Постніков, Михайло Черняк, Вадим Бочанов, Ігор Дмитрієв, Світлана Письмиченко, Володимир Маслаков, Антон Виноградов
Формат:
mp4, 3gp

Смішарики всі серії дивитися онлайн

Опис серіалу Смішарики всі серії українською мовою

Величезна кількість цікавих історій про маленьких і забавних звірів - Смішаріків. Кожен мультиплікаційний герой наділений власний індивідуальним характером, що принципово відрізняє його від оточуючих. Мультфільм повністю позбавлений усілякого негативу, так як всі герої - виключно позитивні і позитивні персонажі. Кожна серія розповідає про несподівану ситуацію, яка сталася в житті наших героїв. Ці коротенькі життєві історії відбуваються з мультяшками під час веселих і безтурботних ігор, а також під час спілкування з оточуючими.

Юний глядач, безсумнівно, може винести для себе щось корисне, аналізуючи те, що відбувається в мультфільмі. Всіх смішариків можна розділити на три групи: старше покоління, молодше покоління і другорядні епізодна персонажі. І так, молодшу вікову групу представляють: Їжачок, Бараш, Нюша і Крош, старшу - Копатич, Кар-Карич, Лосяш, Пін і Совунья. Кожного з персонажів творці наділили індивідуальним характером і привласнили певний тип темпераменту, який чітко простежується в поведінці мультиплікаційного героя. Всі герої мультика - круглі істоти. І ця особливість - не просте примха творців. Вони дуже хотіли підкреслити доброту і відкритість кожного героя. До того ж, навіть найменші глядачі легко можуть намалювати свого улюбленого персонажа.

Тут зібрано наступні мультфільми про Смішаріків:
1. Смішарики
2. Смішарики: Азбука безпеки
3. Смішарики: Азбука дружелюбності
4. Смішарики: Азбука здоров'я
5. Смішарики: Нові пригоди
6. Смішарики: Пін-код

Мультік Смішарики всі серії дивитися онлайн безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало

Смешарики

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*