Бригада 1 сезон
1 сезон
Рік:
2002 рік
Країна:
Час:
52 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олексій Сидоров
В ролях:
Володимир Вдовиченков, Андрій Панін, Валентина Теличкина, Дмитро Дюжев, Микола Єременко мл., Олександр Високовський, Сергій Безруков, Катерина Гусєва, Павло Майков, Олексій Кравченко
Формат:
mp4, 3gp

Бригада 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Бригада 1 сезон українською мовою

У лихі дев'яності в Росії панувала безкарність. Закон міг порушити кожен, але не всіх чекає покарання. Прості московські хлопці, четверо друзів, вони разом з самого дитинства. Друзі підтримували один одного, проблема кожного вважалася спільною проблемою. Разом вони легко справлялися з будь-якими труднощами. Хлопці вели розгульний спосіб життя, випивка, дівчата, хуліганство. За що їм і довелося поплатитися.

Опинившись в поганий час в неправильному місці, вони стали свідками вбивства. Всі підозри падають на Сашу Бєлого, лідера товариській компанії. На кону свобода хлопця, за злочин передбачено не менше семи років. Космос, Бджіл і Филл починають шукати спосіб витягти товариша. Незаконне оголошення вимагає аналогічних методів боротьби з несправедливістю. Порятунок Саші перетворило друзів в справжню банду кримінального світу. Несправедливість влади визначила долю четвірки. Якщо законним способом не виходить чогось досягти, чому б, не повернути в зворотному напрямку. Злочинний шлях дозволив хлопцям швидко отримати гроші, влада і повагу. З простих дворових хлопців вони перетворилися в відомих ділків бізнесу, легендарну бригаду, чиї зв'язки поширювалися далеко за межами Росії.

Дивитися онлайн серіал Бригада 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Загрузка...
Бригада 1 сезон
Бригада 1 сезон
Бригада 1 сезон
Бригада 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*