» » Новорічний рейс 1 сезон
Новорічний рейс 1 сезон
1 сезон
Рік:
Країна:
Час:
03:22:58
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Нана Джорджадзе
В ролях:
Марат Башаров, Світлана Ходченкова, Дмитро Міллер, Ірина Гриньова, Марія Антонова, Любов Аксьонова, Ельвіра Волошина, Сергій Чонішвілі, Оксана Фандера, Олег Долін

Новорічний рейс 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Новорічний рейс 1 сезон українською мовою

Кінокартина знайомить глядача з молодим вельми привабливим чоловіком Денисом, який протягом багатьох років працює пілотом судна. Хлопець є великим шанувальником жіночої краси, яку він має можливість спостерігати в своїх рейсах курсують Москва - Санкт-Петербург. У нього є все - улюблена робота, безліч знайомих і вірний друзів і колега по роботі Анна. Після чергового робочого дня він зустрів чарівну дівчину, ім'я якої - Варя.

Чоловік відразу ж полюбив милу і вельми тендітну жінку, в результаті чого вони почали зустрічатися. Денис не міг собі уявити, що на світі існує така краса, адже він побачив багато красунь, як в Пітері, так і в Москві. Але через деякий час він зустрічає чарівну Еллу, дівчина ні в чому не поступалася красі милою Варі, ні зовнішнім виглядом, ні розумом. Юний хлопчина перебуває в повному невіданні, яку з красунь вибрати. І тут в цій непростій ситуації йому допомагає Анна, дівчина впродовж багатьох років працювала з Денисом. Вона прекрасно його вивчила і не раз допомагала знайти вихід з дуже складних ситуацій. Другий пілот усіма способами намагається допомогти розібратися в ситуації, що склалася своєму колезі Денису.

Дивитися онлайн серіал Новорічний рейс 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*