Новорічне щастя 2016
1 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
50 хв. (200 хв.)
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Ілля Казанков
В ролях:
Алла Емінцева, Андрій Мерзлікін, Оксана Базилевич, Карина Разумовська, Михайло Пореченков, Олег Алмазов, Ірина Пегова, Ірина Горячева, Дмитро Воробйов, Світлана Устинова
Формат:
mp4, 3gp

Новорічне щастя 2016 дивитися онлайн

Опис серіалу Новорічне щастя 2016 українською мовою

Серіал покаже чотири чарівні історії, що відбулися зі звичайними людьми напередодні Нового року. Чарівна дівчина-поліцейський, що виконує роль казкової феї, виписує людям, які ведуть себе не належним чином, чарівні штрафи, які переносять в чомусь провинилися людей в казку, яка відбувається в сучасному світі. Перша історія під назвою «Снігова королева» розповість про діловій жінці, власниці великого бізнесу, в житті якої нічого дорожче грошей. Але одного разу вона дізнається, що подорослішав син, якого вона вважає дуже перспективним активом, таємно вирішує зіграти весілля з її секретаркою Гердою.

Героєм другої казки «Сплячий красень» стає ледачий охоронець супермаркету, який сам того не знаючи, «проспав» своє життя. Потрапивши в казку, наш герой повинен зрозуміти, що просто так, якщо він так і буде продовжувати «спати», щастя його не знайде, адже для цього потрібно щось зробити. Третя казка називається «Червона шапочка» та розповідає про вічно зайнятої дівчині-психолога, яка ніяк не може знайти час, щоб відвідати свою бабусю. Раптово у бабусі трапляється серцевий напад і перелякана внучка повинна якомога швидше знайти талановитого кардіолога Волкова. Головним героєм четвертої казки «Царівна Жаба» виявиться багатий власник ресторану Іван Царьов, відчайдушно розшукує собі наречену напередодні розлучення, щоб зберегти половину того самого ресторану, на яку при розірванні шлюбу претендує зрадницю дружина. Лише зробивши все правильно, наші герої можуть розраховувати на хепі-енд. Але так чи просто бути головним героєм в сучасній казці?

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Новорічне щастя 2016 всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*