Інтерни 1 сезон
1 сезон
Рік:
2010 рік
Країна:
Час:
~00:25
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Максим Пежемський, Заур Болотаєв, Мілан Кілібарда
В ролях:
Світлана Пермякова, Одін Ланд Байрон, Іван Охлобистін, Ілля Глинніков, Вадим Демчог, Дмитро Шаракоіс, Тетяна Лянник, Світлана Камініна, Олександр Ільїн мол., Христина Асмус
Формат:
mp4, 3gp

Інтерни 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Інтерни 1 сезон українською мовою

Серіал «Інтерни», які вперше вийшли на телеекрани 29 березня 2010, наочно демонструє суворі будні звичайної лікарні, а також нелегку долю чотирьох молодих і недосвідчених інтернів. Повні сил і надій юні обдарування з величезним ентузіазмом відправляються на роботу в лікарню. Але висока відповідальність і складна робота швидко охолоджують їх запал. Розслаблятися інтернам не дає їх безпосередній начальник, завідувач терапевтичним відділенням Андрій Євгенович Биков. Це розумний і розважливий лікар, який не упускає приводу пожартувати над своїми підопічними, а заодно наочно продемонструвати їх помилки. У супроводі жартів і витончених образ, завідувач відділенням вчить молодих інтернів бути серйозними, відповідальними і грамотними лікарями. Але учні не поспішають осягати складну науку.

Черноус Варя - добра, мила і нескінченно наївна дівчина. Биков відчайдушно намагається прищепити їй холоднокровність і тверезий розрахунок, але Варя думає, що врятує всіх хворих своєю добротою і любов'ю. Семен Лобанов, ледачий, нерозторопний і грубий з пацієнтами. Незважаючи на численні лікарські помилки, Семен вважає себе відмінним лікарем, оскільки з першого курсу працював у швидкій допомозі. Андрій Євгенович цілодобово намагається боротися з лінню свого учня, але Семен винаходить все нові і нові способи не працювати в робочий час. Романенко Гліб, син головного лікаря лікарні, почуває себе особливим. На думку Гліба трудитися повинні всі інші, але тільки не він. Набагато більше синок головного лікаря любить відпочивати в клубах і підкорювати дівчат. Але досвідчений доктор Биков змусить цього ледаря трудитися. Борис Левін - недовірливий і невпевнений у собі хлопець, вивчив напам'ять усі книги по медицині. Але без практики його зубріння виявляється марна, що кожен раз легко доводить Биков, зарозумілому Левіну. Бажання прославитися і досягти успіхів мотивує Левіна їхати в США, щоб пройти там лікарську практику.

Дивитися онлайн серіал Інтерни 1 сезон всі серії підряд безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Інтерни 1 сезон
Інтерни 1 сезон
Інтерни 1 сезон
Інтерни 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*