Молодіжка 2 сезон
2 сезон
Рік:
2014 рік
Країна:
Час:
48 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Сергій Арланов, Андрій Головков
В ролях:
Ксенія Лаврова-Глінка, Валентина Ананьїна, Федір Бондарчук, Михайло Жигалов, Анатолій Лобоцький, Сергій Габріелян, Сергій Комаров, Денис Нікіфоров, Володимир Зайцев, Серафима Нізовской
Формат:
mp4, 3gp

Молодіжка 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Молодіжка 2 сезон українською мовою

За всю свою історію, з моменту створення, аматорська хокейна команда «Ведмеді» ніколи не були лідерами у своїй лізі, адже у них не було справжнього тренера, який би робив все можливе заради перемоги своєї команди. Тому і самі гравці не прагнули врізатися в лід заради перемоги. Але в один момент все кардинально змінилося, адже до них прийшов новий тренер. Сергій Макєєв раніше був успішним гравцем НХЛ, але в найважливішої гри для його команди він отримав серйозну травму, після якої лікарі заборонили йому виходити на лід. Природно, він довго не міг змиритися з цим, адже виходить, що він підвів свою команду, та ще й ніколи не зможе вийти на лід. Але, з часом злість пропала, і Сергій вирішив повернутися в світ хокею, але тепер уже в якості тренера.

З першого для свого тренерства він показав усім, що налаштований тільки на перемогу. І, можна сказати, що багатьом його настрій не сподобався. Справа в тому, що в клубі вже давно були налаштовані схеми по відмиванню грошей, а Макєєв може все зіпсувати. Та й гравці не дуже раді такому повороту подій, адже вони вже не вірять в перемогу, а в їхньому віці є ще безліч цікавих занять. Тільки ось Макєєв готовий на все, щоб «Ведмеді» стали чемпіонами. У клубі настають великі зміни, так як в нових серіях буде зміна керівництва і господаря команди! Звільнення Макєєва сильно позначиться на командний дух всіх хлопців. У кожного гравця буде своя думка з приводу нового власника, хто то буде не проти, а хто то сильно обурений. Також це вплине на капітана Ведмедів, на це відповідальність виберуть іншого. Зради торкнуться і їх особисте життя, і навіть у кого то буде поповнення в родині. Дивимося новий сезон!

Фільми 2014 онлайн

Дивитися онлайн серіал Молодіжка 2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Молодіжка 2 сезон
Молодіжка 2 сезон
Молодіжка 2 сезон
Молодіжка 2 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*