» » Молодіжка 4 сезон
Молодіжка 4 сезон
4 сезон 32 серія
Рік:
Країна:
Час:
48 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Сергій Арланов, Андрій Головков
В ролях:
Ксенія Лаврова-Глінка, Валентина Ананьїна, Федір Бондарчук, Михайло Жигалов, Анатолій Лобоцький, Сергій Габріелян, Сергій Комаров, Денис Нікіфоров, Володимир Зайцев, Серафима Нізовской

Молодіжка 4 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Молодіжка 4 сезон українською мовою

Серіалі оповідає про зовсім пересічних хлопців з міста Подольська, що грають в хокей - вони аматори, які намагаються вибитися на серйозний рівень майстерності і спортивних досягнень. У хлопців не великі успіхи, але про команду дізнається відомий хокеїст, який вірить в майбутній яскравий успіх команди і пропонує вкладати в спортсменів власні сили, заради просування молодих хлопців з нечисленного містечка.

Новий наполягає на виході команди в національну лігу, деякі члени сформованого колективу скептично сприймають нові погляди відомого гравця і спочатку у них народжується конфлікт на цьому фундаменті, але тренер примудряється переконати команду в необхідності власних методів, після чого гравці вирішують діяти злагоджено заради світлої мети - виходу на абсолютно новий - професійний рівень хокею. З цього відправного пункту стартує їх тяжкий шлях до реального спорту з численними труднощами і нестабільністю.

Дивитися онлайн серіал Молодіжка 4 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер
Молодіжка 4 сезон
Молодіжка 4 сезон
Молодіжка 4 сезон
Молодіжка 4 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*