» » Любов як стихійне лихо 2016
Любов як стихійне лихо 2016
1 сезон 4 серія
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
~00:45
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Дмитро Петрунь
В ролях:
Артем Ткаченко, Володимир Моташнев, Тетяна Жевнова, Ксенія Лаврова-Глінка, Андрій Леонов, Анастасія Уколова, Ірина Таранник, Олексій Веселкін, Сергій Іванюк, Олександр Ратніков
Формат:
mp4, 3gp

Любов як стихійне лихо 2016 дивитися онлайн

Опис серіалу Любов як стихійне лихо 2016 українською мовою

Ірина молода, чарівна жінка, любляча дружина і чудова господиня, однак, сімейне життя складається не дуже вдало. Її чоловік - захоплений наукою людина, він цілими днями готовий розповідати про комашок, комахи для нього важливіше дружини. Замість того, щоб удвох вирушити у відпустку до моря, він збирається на край світу, в нетрі Еквадору на пошуки рідкісного екземпляра метелики. Ірині залишається сидіти за гратами і чекати повернення коханого.

Випадково зустрівшись зі своїм першим коханням Олександром, героїня не в силах впоратися з знову спалахнула пристрастю. Молоді люди разом проводять ніч, а через деякий час Ірина розуміє, що вагітна. І хто ж батько дитини? Жінка в розгубленості, вона намагалася обговорити ситуацію, що склалася з чоловіком перед його від'їздом, але він боявся спізнитися на літак, спроби припинити зв'язок з Олександром приречені на провал, той і чути не хоче про розставання.

Крім особистих проблем, в родині Ірини повний розлад. Молодший брат вперше закохався в дівчину, але через недосвідченість сам все і зруйнував, а мати - ефектна, моложава особа втратила голову від підлеглого, але справжні мотиви Руслана очевидні всім, крім Елеонори, вона продовжує вірити в почуття коханця.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Любов як стихійне лихо 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало

Любовь как стихийное бедствие

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*