» » Любов як стихійне лихо 2016
Любов як стихійне лихо 2016
1 сезон 4 серія
Рік:
Країна:
Час:
~00:45
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Дмитро Петрунь
В ролях:
Артем Ткаченко, Володимир Моташнев, Тетяна Жевнова, Ксенія Лаврова-Глінка, Андрій Леонов, Анастасія Уколова, Ірина Таранник, Олексій Веселкін, Сергій Іванюк, Олександр Ратніков

Любов як стихійне лихо 2016 дивитися онлайн

Опис серіалу Любов як стихійне лихо 2016 українською мовою

Ірина молода, чарівна жінка, любляча дружина і чудова господиня, однак, сімейне життя складається не дуже вдало. Її чоловік - захоплений наукою людина, він цілими днями готовий розповідати про комашок, комахи для нього важливіше дружини. Замість того, щоб удвох вирушити у відпустку до моря, він збирається на край світу, в нетрі Еквадору на пошуки рідкісного екземпляра метелики. Ірині залишається сидіти за гратами і чекати повернення коханого.

Випадково зустрівшись зі своїм першим коханням Олександром, героїня не в силах впоратися з знову спалахнула пристрастю. Молоді люди разом проводять ніч, а через деякий час Ірина розуміє, що вагітна. І хто ж батько дитини? Жінка в розгубленості, вона намагалася обговорити ситуацію, що склалася з чоловіком перед його від'їздом, але він боявся спізнитися на літак, спроби припинити зв'язок з Олександром приречені на провал, той і чути не хоче про розставання.

Крім особистих проблем, в родині Ірини повний розлад. Молодший брат вперше закохався в дівчину, але через недосвідченість сам все і зруйнував, а мати - ефектна, моложава особа втратила голову від підлеглого, але справжні мотиви Руслана очевидні всім, крім Елеонори, вона продовжує вірити в почуття коханця.

Дивитися онлайн серіал Любов як стихійне лихо 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало

Любовь как стихийное бедствие

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*