» » Від першого до останнього слова 2016
Від першого до останнього слова 2016
1 сезон 4 серія
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
~00:45
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Ігор Нурісламов
В ролях:
Артем Осипов, Володимир Крилов, Христина Бабушкіна, Світлана Смирнова-Кацагаджіева, Олена Захарова, Сергій Перегудов, Марія Куликова, Олексій Зубков, Андрій Некрасов, Сергій Барковський
Формат:
mp4, 3gp

Від першого до останнього слова 2016 дивитися онлайн

Опис серіалу Від першого до останнього слова 2016 українською мовою

Вся сюжетна лінія заплутаного серіалу «Від першого до останнього слова» починає розгортатися навколо талановитого хірурга, який майстерно знає свою справу. Головний герой ще жодного разу не помилявся і в його сторону ніхто з колег не може сказати нічого поганого. Чоловік любить свою роботу і намагається виконувати її завжди якісно і професійно. У колективі лікаря люблять не тільки за його талант, даний йому від Бога, а й за вміння прекрасно ладити з людьми і, знаходити спільну мову. Одного разу в лікарню у важкому стані привозять відомого письменника.

Головний герой розуміє, що цій людині вже може нічого не допомогти, але все ж погоджується спробувати його врятувати і проводить складну операцію і за цим буде цікаво спостерігати, якщо глядач не стане припиняти дивитися серіал «Від першого до останнього слова» онлайн. Однак під час операції відбувається жахлива подія: серце літератора не витримує і він помирає прямо на операційному столі. Тим часом репортер, яка разом зі знімальною групою перебувала в лікарні, оголошує на всю країну, що в смерті відомого автора книг винен хірург, який халатно поставився до своєї роботи. Після цих слів від героя відвертаються всі його колеги і, щоб довести всім зворотне, він вирішує провести власне розслідування.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Від першого до останнього слова 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*