» » Без права на помилку 2016
Без права на помилку 2016
1 сезон 2 серія
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
~00:45
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олександр Високовський
В ролях:
Ілля Єрмолов, Наталія Капітонова, Олександра Єрмакова, Влад Канопка, Ігор Сігов, Ольга Дятловський, Олександр Бранкевіч, Ірина Римарова-Шапо, Василь Козлов, Віктор Васильєв
Формат:
mp4, 3gp

Без права на помилку 2016 дивитися онлайн

Опис серіалу Без права на помилку 2016 українською мовою

Мелодрама розвивається між двома головними героями, які є шкільними друзями. Їх звуть Олег і Антон. Незважаючи на їх принципову відмінність, знайдеться той, що перетворить друзів на ворогів. У їхній школі вчитися старшокласниця на ім'я Катерина. Її чарівність підкорило серця друзів, які ще не отримали від Каті взаємного відповіді. Самовпевнений в собі Антон є красивим і успішним. До того ж його батько багатий бізнесмен, який за нього розібрався у всіх проблемах і вселив синові, що все в цьому житті вирішується за допомогою фінансів. Олег не може пишатися багатою родиною, тому бачить навколишній світ з усім з іншого боку. Він знає, що ні хто йому не допоможе у вирішенні його долі, тому робить упор на навчання, що дає свої плоди. Олег після закінчення школи отримує золоту медаль. Прагнути вступити до ВНЗ і далі досягти висот у науковій діяльності.

Каті відомо про любов хлопчиків до неї. Вони часто проводять багато часу в одній компанії. Вона не може собі уявити жодного з них в якості другої своєї половинки. Катерина не дурна і усвідомлює, що для Антона вона є просто іграшкою, яку він згодом кине. Олега вважає майже за брата, з яким добре спілкуватися і можна завжди отримати слушну пораду. Сюжет перевертається після закінчення ними школи, коли вони відправляються вчитися в столичних ВНЗ. У Москві вони зануритися в незвичний ритм життя і відчують, що стали дорослішими.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Без права на помилку 2016 всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*