» » Агентство прихованих камер 2016
Агентство прихованих камер 2016
1 сезон 50 серія
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
~00:45
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Андрій Канивченко, В'ячеслав Падалка
В ролях:
Костянтин Кожевников, Євген Савінков, Антоніна Коміссарова, Дмитро Яковлєв, Сергій Охапкин, Марія Чувилин, Антон Філіпенко, Едуард Флеров, Руслан Корнеков, Анна Чала
Формат:
mp4, 3gp

Агентство прихованих камер 2016 дивитися онлайн

Опис серіалу Агентство прихованих камер 2016 українською мовою

Іноді так трапляється, що професія, якій присвятив більшу частину життя, виявилася не такою вже привабливою. З подібною ситуацією зіткнувся Михайло Трошин, який багато років служив державі, оберігаючи спокій громадян. Агент ФСБ навіть дослужився до посади полковника, але настав період, коли чоловік все-таки усвідомив, наскільки несправедлива система правосуддя управляє долями багатьох людей, та й колеги не завжди поводяться чесно.

Але Михайло не зміг вести звичайний спосіб життя, і головний герой телевізійного серіалу вирішив відкрити власну детективне агентство. Установа, яким керував колишній ФСБ-шник, вело справи чесно і неупереджено, що особливо цінувалося клієнтами. Завдяки суперсучасному обладнанню, приватні сищики могли підглядати і підслуховувати за об'єктами стеження, і досить часто, у них вийшло попередити вчинення злочину, так що головний герой серіалу усвідомив, що не тільки на службі держави можна допомагати людям. Більш того, істотні обмеження не дозволяли йому тривалий час реалізувати власний талант і діяти по-справжньому вільно. Захоплюючий сюжет, відмінна акторська робота і суворі душевні випробування, які належить подолати основною діючою персонажам, гарантовано сподобаються всім любителям по-справжньому цікавих детективів.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Агентство прихованих камер 2016 всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*