» » Універ: Нова общага 4 сезон
Універ: Нова общага 4 сезон
4 сезон
Рік:
2012 рік
Країна:
Час:
23 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Костянтин Смірнов, Максим Зіков, Шота Гамісонія
В ролях:
Станіслав Ярушин, Олександр Стекольников, Віталій Гогунський, Сергій Піоро, Олена Валюшкина, Арарат Кещян, Анна Кузіна, Настасья Самбурська, Анастасія Іванова, Ганна Хількевич
Формат:
mp4, 3gp

Універ: Нова общага 4 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Універ: Нова общага 4 сезон українською мовою

Стара історія в новій інтерпретації - комедійний серіал «Універ. Нова общага »розповідає про життя хлопців, які оселилися в іншому місці для проживання. Новий корпус знайомить їх з чарівними особами, трьома подругами, які мають різні характери та погляди на життя, але дуже довіряють один одному. Христина, Маша і Яна скептично ставляться до спроб Антона і Кузі домогтися їхнього розташування і впустити в своє серце. Але хлопців не покидає бажання стати коханими цих красунь, хоча на Яну ставок ніхто не робить. Вона схиблена на навчанні, до того ж, є членом профкому.

До веселої компанії приєднується Майкл, який змушений вступити до аспірантури, щоб уникнути військкомату і його небажаних наслідків. Паралельно із заняттями в університеті, герої захоплююче проводять час в своїх «апартаментах», перевіряючи один одного на чесність, вірність і міцну дружбу. Але ніяка перевірка не сварить хлопців по-справжньому, тому що разом вони - одна велика сім'я, в якій будь-яка брехня рано чи пізно спливає назовні і отримує прощення з боку скривдженого. Сюжетна лінія крутиться навколо смішних і знайомих життєвих інтриг, що наближає серіал до побуті сучасної молоді.

Дивитися онлайн серіал Універ новий гуртожиток 4 сезон всі серії підряд безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Універ: Нова общага 4 сезон
Універ: Нова общага 4 сезон
Універ: Нова общага 4 сезон
Універ: Нова общага 4 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*